Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Дівчата хостес для проведення заходів


Компанія «VLADpromo» в арсеналі своїх послуг може запропонувати привабливих хазяйок свят і вечірок. Коли справа стосується облаштування заходу і забезпечення ефективності виставкового стенду, наші привабливі співробітниці в змозі підтримати чітку роботу механізму його організації. Зручно і вигідно скористатися послугами нашої компанії, яка надасть дівчину хостес для проведення заходу. Своєю назвою професія зобов’язана вільному перекладу з англійської мови, що перекладається як «хазяйка вечора». Іншими словами, це людина, яка врахує усі нюанси, запобіжить виникненню проблем і згладить неприємні моменти, якщо такі виникнуть.

Обов’язки дівчини хостес в Києві, наданої агентством «VLADpromo» :

 • Дівчина хостес зустрічає кожного гостя. Природно, що заздалегідь вона забезпечена повним списком передбачуваних гостей. Хороша хостес має чарівну зовнішність, здатна змусити забути практично будь-якого гостя про проблеми і неприємності.
 • Хостес супроводжує кожного гостя-клієнта до його передбачуваного місця розміщення. Трапляється, що гість попросить вибрати для себе інше місце, зокрема, якщо йдеться про ресторанний захід. Дівчина-хостес завжди запропонує гостю нове місце, не ущемляючи при цьому інтереси інших гостей.
 • Хазяйка вечора, запрошена «VLADpromo», уважно вислухає кожного гостя, адже основний принцип хостес-услуг полягає в тому, щоб ніхто з гостей не відчував нудьгу через нестачу уваги.
 • Чітко відстежуючи атмосферу заходу, хостес у будь-яку мить невимушено і з гумором погасить конфліктну ситуацію.
 • Хороша хостес робота видно тоді, коли усі гості заходу залишаються глибоко задоволеними рівнем проведення заходу.

Незважаючи на уявну простоту професії, робота дівчат хостес припускає наявність особливих навичок і великих знань. Зовнішність дівчини хостес має велике значення, тому кандидатура, надана агентством «VLADpromo», — це елегантна і чудово одягнена леді (у тому випадку, якщо не передбачається наявність спеціального одягу для проведення промоушн-акцій і презентацій на рівні виставкових павільйонів).

Девушки хостес (хостесс) для проведения мероприятий
Досвідчені дівчата хостес — співробітниці агентства «VLADpromo» — володіють іноземною мовою (як мінімум однією), досить ерудовані і в змозі підтримати бесіду на будь-яку тему, тому гостям свята не доведеться нудьгувати.

Багато великих компаній і корпорацій використовують послуги дівчат хостес для успішного проведення:

 • рекламних виставкових акцій
 • зустрічі партнерів по бізнесу і майбутніх інвесторів
 • внутрішньокорпоративних заходів і ювілеїв.

Завжди приємно усвідомлювати, що свято в надійних руках дівчини-хостес. Саме вона потурбується і про меню для кожного гостя, якщо йдеться про ресторанну вечірку. Завжди в гущі подій, незмінно елегантна і така, що помічає усі дрібниці, хазяйка вечора приймає на свої крихкі плечі увесь вантаж відповідальності за успіх заходу. Їй можна довіряти, і вона завжди точно знає, що робить.

Рекламне агентство «VLADpromo» надасть свої хостес і забезпечить найвищий рівень проведення Ваших заходів, тому немає найменшого сумніву, що задоволеними залишаться навіть найвимогливіші клієнти.

Особливість агентства полягає саме в тому, що, маючи прийнятний ціновий діапазон, якість послуг «VLADpromo» випереджає пропозиції подібного типу на ринку хостес послуг.

error: