Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Флешмоб як новий вид реклами


Флешмоби дуже поширені масові акції, які відмінно притягують увагу до рекламованого товару або послуги. Рекламний флешмоб є мало витратним у фінансовому плані, але дуже дієвою акцією.

Добре, те, що таку рекламу і рекламою не назвеш адже скоріш це виглядатиме як хуліганська витівка, частенько скандального характеру, але з поставленим завданням справляється відмінно.

Нещодавно, у французькому музеї «Орсе» присутні серед відвідувачів три красиві дівчата модельної зовнішності спочатку вивчали картини, потім одночасно знявши з себе пальто опинилися лише в одній красивій білизні і пробігли через музейні зали до виходу шокуючи усіх. Це був хоч і не численний, але ефективний рекламний флешмоб фірми «Etam», яка неодноразово проводила подібне «розкручування» свого товару в людних місцях : французькому аеропорту, біля Ейфелевої вежі або льодовому катку. Попередні флешмоб-акції не були такими скандальними, але схоже французький музей таку витівку просто так не пробачить, оскільки керівництво «Орсе» збирається подати до суду на компанію.

Але не обов’язково для розкручування товару, бренду або послуги прибігати до скандальних провокаційних методів, досить присутності відомої особи. Наприклад, бразильський телеканал «Sky» організував флешмоб-акцію в аеропорту, запросивши селебріті Жизель Бундхен. Зірка була в очікуванні свого рейсу, як раптом до неї почали наближатися «живі картини» на яких були зображені ефірні програми телеканалу «Sky».

Бренд «Coca-Cola» для проведення своєї флешмоб-кампанії використав натовп людей одягнених у великі костюми холодильників, які несподівано з’являлися, танцюючи в людних місцях.

Подібні ролики мають колосальний успіх і мільйони інтернет переглядів, що доводить популярність флешмобів в рекламних кампаніях тільки росте. Це дуже вигідний вид реклами адже варто придумати варту уваги ідею, запросити декілька людей з ентузіазму і без комплексів — успіх у ваших кишенях забезпечений.

error: