Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Хостес моделі на заходи в Києві – головні вимоги


Хостес модели на мероприятия в Киеве

Слово «хостес» — це похідна від англійського hot, що в перекладі означає «приймати гостей». Тобто це людина, яка першим зустрічає відвідувачів заходу і надалі виконує деякі обов’язки адміністратора (знайомить з обстановкою; стежить, щоб усім було комфортне; залагоджує поточні організаційні питання і так далі).

Для участі в подібних заходах підбираються виключно красиві, ефектні і комунікабельні дівчата.

Вимоги до хостес надзвичайно високі, дівчата мають бути дійсно бездоганні, уміти представити рекламовану компанію в кращому світлі. Такі моделі можуть бути задіяні на рекламних акціях, знакових подіях, фестивалях і концертах. Ключовими вимогами до професії є уміння хостес:

  • Привертати увагу оточення своєю чарівністю, красою і чарівливою посмішкою;
  • Уміти тематично прикрасити вибрану локацію, залишивши приємні враження у потенційних клієнтів, що у результаті позитивно відбивається на іміджі самої компанії;
  • Бути комунікабельними, уміти входити в потрібний образ.

Які особливості роботи хостес моделей в столиці України?

Загалом, вимоги до кандидаток будуть аналогічні роботі в інших містах країни, з єдиною різницею, що ці заходи Хостес модели на мероприятия в Киеве – главные требованияпроходять тут значно частіше, життя в столиці активніше, відповідно і вимоги до дівчат будуть вищі. Кожен проект супроводжує координатор, що детально вивчає специфіку майбутньої події і вживає відповідні заходи для його проведення.

Якщо на святі очікується присутність іноземних гостей, буде обов’язкове хороше знання англійського для усіх кандидаток. Також затребувані модельні і хореографічні здібності, уміння уживатися в роль. Для хостес підбирають наряди, що відповідають рекламованому бренду, кольори і стиль яких повною мірою відповідають логотипу компанії.

Де беруть кандидаток для надання хостес послуг?

Рекламні компанії співпрацюють з модельними агентствами, які допомагають підібрати дівчат для відповідних заходів. Хостес Києва має постійно зростаючий попит, такі рекламні акції допомагають притягнути клієнтів, тому ними прагнуть, активно скористатися багато організаторів виставок і презентацій.

Оплата послуги залежить від рівня залучення моделі, в деяких ситуаціях їм доведеться просто стояти біля певного стенду і красиво посміхатися, утілюючи собою красу і життєрадісність. Але також є варіанти, коли моделям доведеться відповідати на певні питання, що стосуються продукції (послуги), яку вони рекламують.

Відповідно знадобиться детальне вивчення питання і деякий час на підготовку учасниць заходу. У переважній більшості усі дівчата, що притягаються для рекламних акцій агентством Vladpromo, мають великий досвід роботи в цій сфері, і гарантовано справляються з покладеними на них завданнями.

Хостес модели на мероприятияХостес модели на мероприятия Киев

Які питання часто цікавлять клієнтів?

Часто побачивши цікаву презентацію, люди хочуть притягнути моделей вже для власної акції, і у них резонно виникають деякі питання:

  • Скільки коштує послуга хостес? У кожному окремому випадку формування вартості відбувається індивідуально і залежить від безлічі різних параметрів, серед яких можна виділити година активної роботи моделі, число притягнених учасниць;
  • Де краще замовити послугу хостес? На території столиці України наданням цієї послуги займаються спеціалізовані рекламні агентства, так Vladpromo має великий досвід роботи в цьому напрямі і уміє вибрати кращі моделі Києва;
  • Чи можна особисто вибирати дівчат хостес? Агентство має величезний вибір потенційних кандидатів, і, якщо замовник бажає самостійно підібрати моделей, йому буде надана подібна можливість.

Природно, існує ще безліч різних питань, на які із задоволенням дадуть відповідь в агентстві, надавши максиму детальної інформації про принципи роботи і переслідуваних цією послугою цілей.

Чому саме хостес?

У залученні клієнтів хороші будь-які методи, якщо певного результату можна досягти жіночою красою і чарівною посмішкою, то цю «зброю» слід обов’язково використати. Хостес в Києві є невід’ємною частиною багатьох рекламних акцій, його використовують на найрізноманітніших заходах, де він завжди дає очікуваний результат.

Якщо ви хочете представити рекламований продукт в кращому світлі, притягнути до нього увагу потенційних клієнтів, немає кращого способу, як використати для цієї мети жіночу чарівність. Такий принцип роботи по залученню клієнтів активно використовують рекламні агентства всього світу, він давно довів свою ефективність і гарантований результат.

error: