Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Хто такі промо моделі


Промо-моделі – це висококваліфіковані промоутери, які поєднують роботу звичайною моделлю з роботою у сфері маркетингу і реклами. Дівчата і хлопці приємної зовнішності з відповідними параметрами представляють різноманітні рекламні акції, тим самим сприяючи просуванню будь-якого рекламного продукту або послуг фірми.  Існують різноманітні способи просування товару : починаючи від роздачі листівок, дегустації продукту і закінчуючи рекламою певного сорту віскі в нічному клубі. Оплачуються ці способи реклами так само по-різному, відповідно до ефективності проведеної роботи.

Різновиди роботи

Робота промо-моделлю припускає декілька підвидів:

  • Боді-арт моделі. Дівчина залучає до себе увагу помітними малюнками, нанесеними за допомогою техніки під назвою боді-арт. Це можуть бути як рекламні слогани, так і хитромудрі герби компаній або продукції.
  • Моделі у стенду. У обов’язку такого роду моделі входить спілкування і фото з потенційними покупцями, яскрава словесна презентація продукту, що запам’ятовується.
  • Моделі в костюмах. У такий спосіб залучають до себе увагу моделі на різних виставках або конференціях, святкових заходах. Тематичні наряди дівчат використовуються для акцентування уваги як можна більшої кількості відвідувачів заходу.

Не варто спокушатися, навіть якщо модель має неабияку зовнішність і красу, це ще не означає, що їй відкрита дорога на посаду промо-моделі в Києві. Адже без досвіду роботи в цій сфері працювати досить складно. Доцільніше буде, якщо модель спершу спробує себе у більше невитіюватих акціях, таких як роздача листівок або дегустація продукції в торгових центрах. Безцінний досвід, придбаний під час роботи, яку умовно можна назвати «підготовчою», неодмінно згодиться в майбутньому.

промо модели Киев

«VLADpromo« забезпечить успіх Вашому заходу

Будь-який захід, незалежно від тематики: будь то шумна вечірка, ділові переговори або святковий концерт − буде нудним і погано організованим у разі відсутності головних осіб свята, які зможуть якісно проінформувати, потурбуватися про Вас, забезпечити максимальний комфорт. Таке завдання призначене для дівчат хостес.

Девушки-хостес, працюючі в компанії «VLADpromo» чудово підійдуть як промо-моделі на виставку. Вони з радістю нададуть допомогу відвідувачам, проведуть реєстрацію гостей виставки, забезпечать своєчасну роздачу буклетів і, у разі потреби, супроводжуватимуть гостей. Вченість, привітність, комунікабельність,  винахідливість і толерантність – це далеко не усе переваги роботи з нашими моделями. Компанія «VLADpromo» гарантує вашому заходу невимушеність і стовідсотковий успіх. Довіртеся рукам професіоналів! Завдання, які ми ставимо перед собою, пропонуючи послуги хостес полягають в:

  • індивідуальному підході до кожного з наших клієнтів;
  • чіткості і дисципліні організації заходу;
  • оперативності і винахідливості проведення заходу;
  • почуття витриманого стилю і міри.

Знайти промо-моделей (хлопців,  дівчат) чудової зовнішності в компанії «VLADpromo» – це зовсім не проблема.  Ми з радістю підберемо персонал, що відповідає усім вашим вимогам і перевагам.

error: