Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Кастинги дітей в Києві


У акторській діяльності немає вікових обмежень, і якщо у дитини є потенціал те, чим раніше батьки почнуть штурмувати знімальні кастинги, тим більше шансів не упустити його зоряну роль.

Яка специфіка дитячих кастингів? Що треба знати батькам? Основні правила кастингів для малюків.

Про що треба пам’ятати батькам це, те, що їх дитина, красивий і талановитий, навіть якщо на минулому кастингу йому не посміхнулася удача. Нервувати і зривати злість на дитині від того, що він не виправдав Ваші надії і не виконав Вашу дитячу мрію не треба, у нього все попереду!

Як підготувати дитину до кастингу:

1. Доглянутий вид дитини.

2. Дитина має бути нагодована і таким, що виспався — у такому разі він не капризуватиме і не плакатиме, кастинг пройде без зайвих нервів у усіх людей задіяних в проведенні кастингів.

3. Щоб уникнути неприємностей і підтримки гарного настрою у дитини тримаєте неподалік солодощі і улюблені іграшки. Усмішлива дитина викликає прихильність до себе!

4. Приділяйте увагу своїй дитині, розмовляйте з нею про майбутній. Нехай дитина теоретично буде готова до кастингу і до безлічі людей. У такому разі вірогідність що дитина втрачатиметься і соромитиметься перед камерами трохи зменшиться.

5. На кастингу за часту дітей просять позувати перед камерою, розповісти вірш, розіграти сценку і підтримати розмову. Попрацюйте над цим з Вашою дитиною. Бажано щоб Ваша дитина була до цього готова.

Вимоги до дітей набагато простіше чим до дорослих. Головним для малюка бути: товариським, таким, що легко йде на контакт і не боятися камери.

Дитячим вважається кастинг до 15 років. Займаючись підготовкою майбутній кар’єрі зірки, не перешкодить приділити час вивченню акторської майстерності, це допоможе вашому малюкові не лише в загальному розвитку, але і в швидкому перевтіленні на сцені.  Реєструйте своїх діток на сервісі: youneed.com.ua .

error: