Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Кастинги в Києві


Кількість кастингів в Києві після порівняння з минулими роками, збільшилося в рази. Щодня, тисячі моделей, акторів проходять кастинги у всілякі проекти. Зйомки реклами на телебаченні, серіалів, фільмів, моделей на обкладинку глянцю, модні покази, інтернет проекти.

Чому ж кастингів в столиці так багато? Відповідь проста — Київ скаженими темпами розвивається, інвестори вкладають гроші в модні проекти і все більше стає зарубіжних замовників. Іноземні продюсери віддають перевазі саме нашій країні, адже у нас простіше і дешевше.

Проходження кастингів в столиці України дає можливість попрацювати з іноземними режисерами і відомими фотографами всього світу, стати обличчям зарубіжної рекламної кампанії і заробити не малий гонорар.

Хто ж проводить кастинги?

Кіностудії і акторські агентства — шукають свіжих осіб для зйомок у фільмах і серіалів. Акторські агентства частенько пропонують проходження декілька кастингів що дає Вам більше шансів бути почутим і побаченим.

Модельні агентства — займаються підбором моделей Києва на модні покази, виставки.

Фотостудії — шукають моделей для фото каталогів, модних журналів, зовнішньої реклами.

Продакшн студії — відповідають за усе виробництво якісного матеріалу (реклама, фільм, кліп).

Усіма цими послугами ми займаємося в комплексі, звертайтеся в наше агентство, і ви заощадите свій час і отримаєте добрий результат!

Як дізнатися про майбутні кастинги?

У цьому Вам допоможе дошка оголошень на сайті youneed.com.ua в розділі «Кастинги». Не впадайте у відчай якщо Ви пробували щастя, а Вас осягнуло фіаско, вірте у свої сили і в завтрашньому дні Вам посміхнеться удача.

error: