Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Масовка на телебачення в Києві


Для того, щоб проекти на телебаченні  мали переконливий статус і виглядали солідно, потрібна масовка. Учасниками масових сцен можуть бути як професійні актори, так і люди без відповідного досвіду. Підготовка учасників масових сцен проходить під керівництвом злагодженої і досвідченої команди. Ми розуміємо, якого результату Ви хочете добитися і готові допомогти Вам в цьому.

Як проходить робота в масовках на телебаченні

Рекламне агентство «VLADpromo» працює з 2011 року. За цей час у нас було багато різних проектів в кіно, на телебаченні і  рекламі, в яких були масові сцени. Найчастіше масовку на телебачення набирають для ток-шоу, розважальних, ігрових, кримінальних і інших телепередач.

Залежно від ідеї проекту і аудиторії міняються  обов’язки акторів масовки. Наприклад, для якого-небудь політичного ток-шоу учасники масовки, що не мають акторського досвіду, в основному просто сидять, голосують і ляскають за вказівкою режисера. Для перебивань з великим планом підбираються актори-профі, які можуть зображувати потрібну емоцію.

Робота над проектом  розпочинається з теми  зйомки. Відповідно до критеріїв режисера підбираються люди певного типажу. За бажанням Ви також можете відбирати учасників разом з нами. Таким чином, Ви наочно оцінюватимете результати роботи на кожному її етапі і при необхідності вноситимете корективи.

Массовка на телевидение

Своїх кандидатів ми просимо надавати резюме і портфоліо. У ці дані входять декілька фотографій(у повне зростання і великим планом), інформація про театральну освіту і акторський досвід, а також характеристики людини (колір очей, зростання, вага і інші). І це далеко не усе.

Зйомки в масовці: чому саме «VLADpromo»?

Кожен телеканал хоче створювати цікаві, інтригуючі і захоплюючі проекти, які не лише утримуватимуть свою аудиторію, але і притягатимуть нових глядачів. Щоб глядач не перемикав на інший телеканал, треба викликати у нього емоції. І масовка в Києві в цьому грає далеко не останню роль. Річ у тому, що глядач, який дивиться передачу по телевізору, бачить людей в залі, упізнаючи в них себе: будь то люди у віці із завороженим поглядом або ж пустотлива молодь. Звертаючись в рекламне агентство «VLADpromo», Ви отримаєте кваліфіковані послуги і необхідний психологічний ефект і ось чому:

  • «VLADpromo« має свою базу акторів масовки, напрацьовану роками;
  • пошук кандидатів і спілкування з ними проводять фахівці, що мають  багаторічний досвід;
  • для учасників зйомок проводиться інструктаж. Ця підготовка дозволяє сприймати і виконувати усі вказівки режисера буквально з «півслова», що скорочує час зйомки і навіть бюджет проекту;
  • завжди є актори в резерві. У кожної людини можуть виникнути поважні причини для пропуску заздалегідь обумовленої зйомки, але це абсолютно не означає, що повинен постраждати проект. Ми перестраховуємо і себе, і Вас, завдяки чому не допускаємо зриву робочих графіків.

Робота в масовці і контроль на усіх етапах

Зйомки можуть займати як 4-5 годин, так і 12-15 годин. Це досить велике навантаження, особливо для непідготовлених до такого графіку людей.  Команда «VLADpromo» стежить за тим, щоб усі учасники масовки були в хорошій формі, бадьорі і викликали прихильність до себе глядацьку аудиторію.

За бажанням клієнта, ми можемо підібрати учасників з особливими уміннями: хореографія, вокал, уміння грати на якому-небудь музичному інструменті і багато що інше. Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз +38(097) 864-17-27.

error: