Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Масовка

Масовка – це збір і зйомка усіх учасників телевізійного або рекламного проекту. До таких заходів притягуються і актори з відповідною освітою і досвідом, і звичайні люди. Присутні виконують те, що від них вимагає режисер. Але про все по порядку.

Рекламне агентство «VLADpromo» пропонує своїм клієнтам наступні послуги в цьому сегменті:

  • Підбір глядачів для зйомок ток-шоу і телепередачах. В цьому випадку ми орієнтуємося саме на типаж, оскільки такий вид діяльності вимагає від учасників мінімум акторських навичок. Проте варто відмітити, що є і виключення. Для зйомки великих планів і перебивань в ефірі підбираються актори з досвідом, які можуть чітко виразити потрібну емоцію;
  • Підбір масовки в Києві для зйомок  телепередач, відеокліпів, серіалів, фільмів і рекламних роликів. В цьому випадку зростає потреба наявності в масовці професійних акторів. Такі сцени в подібних проектах можуть містити безпосередньо ігрові моменти.
  • Підбір великої кількості людей для рекламних акцій і розіграшів. В цьому випадку від якості проведеної сцени залежить кінцевий результат – зростання продажів або попит на послуги.    Тут також потрібно мати акторську практику, оскільки ми безпосередньо впливаємо на потенційного споживача послуг і покупця продукції наших клієнтів.

Хочемо відмітити, що вище перелічені послуги включають пошук учасників сцен, акторів, а також людей, що контролюють усю роботу. Ви можете бути упевнені в тому, що отримаєте потрібний результат, оскільки наша команда активно працює над поліпшенням якості акторських навичок і зовнішнього вигляду учасників усього дійства.

Масовка в Києві: як проходить підбір учасників

Всілякі ток-шоу, документальні і розважальні проекти, кліпи музичних виконавців і рекламні ролики – усе це постійно знімається в Києві. Для усіх цих  заходів потрібні масові сцени. Хтось стає учасником цього дійства з цікавості, а хтось заробляє цим на життя.

Нині в Україні і, зокрема, в Києві працюють компанії, які займаються організацією сцен за участю великої кількості людей. Спеціальні агентства і студії влаштовують кастинги.

Рекламне агентство «VLADpromo» засноване в 2011 році. Своїм клієнтам ми надаємо повний спектр послуг. Наша команда завжди враховує рекомендації і побажання замовників. Ви можете бути повністю упевнені в тому, що нам можна довірити важкі завдання − ми знайдемо вихід з найскладнішої ситуації. Крім того, ми завжди розглядаємо варіанти економії коштів замовника.

Оскільки ж проводиться підбір учасників масових сцен? Відповідно до тематики зйомок ми встановлюємо критерії відбору. Так, ті, що бажають надають своє портфоліо, яке складається з декількох елементів. Одним з них є анкета. У ній конкурсанти вказують дані про себе(зрост, вага, колір волосся і очей). Також описуються навички і наявність акторського досвіду(якщо він, звичайно, є). Крім того, окреме місце займає інформація про особливі навички:  володіння музичним інструментом, вокал, спортивні досягнення і інші.

Обов’язкова наявність професійних фотографій. Вони дають можливість наочно оцінити типаж кандидата. Розглядаються фотографії великим планом, а також в повне зростання ракурсом спереду і збоку.

Результатом такої підготовки є підбір саме таких учасників, які повністю відповідають вимогам замовника і цілям його проекту.

error: