Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Моделі боді арт


Відношення до боді-арту у людей різне, але одно можна сказати точно, що цей сучасний напрям мистецтва і воно заслуговує на увагу, повагу. Йдеться про використання тіла людини як полотна, на якому народжуються цікаві сюжети, іноді навіть неймовірні образи. Шкіра є неймовірно великим «майданчиком» для втілення фантазій. Деякі сприймають боді-арт, просто в якості простої красивої картинки на голій спині, іншій частині тіла. Насправді це ніщо інше, як відображення стану душі, внутрішнього світу, який у кожного з нас неймовірно багатий. Боді-арт в Києві широко поширений, не виключенням є і інші великі міста нашої країни. Цим пояснюється попит на моделі боді арт, які могли б на деякий час стати полотном для справжнього професіонала своєї справи.

3pzwZdlw3sc

Історична довідка

Такий напрям мистецтва, як боді-арт зародився на початку двадцятого століття. Саме у 1910 р. М.Ф.Ларіонов оголосив, що «пора б мистецтву вторгнутися в наше життя». А почалося все з розфарбовування осіб, коли Ларіонов застосував ідею по відношенню до себе і знайомих. У 1913, а саме 14 вересня група людей з розфарбованими особами вийшла на прогулянку по знаменитому мосту Коваля.

Популяризація боді-арт відзначається з початку 60-х років минулого століття, прославився він в Європі. Тоді це було одним з важливих «елементів» естетичної революції авангардизму. Метою було протистояти соціальним стереотипам. Колись для представників боді-арта об’єктами творчості були їх власні тіла. Вони покривали їх мінералами, сульфатом кальцію, змішаним з водою (гіпс), робили надрізи, здійснювали дихальні вправи, які помітно виснажували. У теж час розвивався і дещо інші напрями цього різновиду мистецтва. Тіло людини використовувалося в цілях гримування, костюмування.

Варіанти боді-арта

На сьогодні існує безліч різновидів описуваного виду мистецтва. Наприклад:

  • розпис по тілу — без перебільшення її можна назвати найпоширенішою. Тут основним місцем для творчості виступає особа, тулуб;
  • татуювання — в даному випадку мається на увазі імплантація в шкірні покриви пігменту, що фарбується. Відмітною характеристикою цього напряму є те, що малюнок вічний. Його неможливо змити ніяким засобом;
  • пірсинг — не усі знають, але він теж є одним з напрямів боді-арта. Його суть полягає в тому, що в заздалегідь зроблені отвори в тілі протягуються предмети.

Ще є такі напрями, як шрамування (має на увазі те, що на тілі робляться шрами у вигляді візерунків, малюнків), імплантація (у тканини імплантуються чужорідні структури, матеріали). Це далеко не увесь перелік неймовірних перевтілень, на які зважаться люди. Але ми детальніше поговоримо все-таки про розпис по тілу.

Боді арт вимагає терплячих моделей

Хотілося б повторити, що сучасному світі описуваний вид мистецтва належить затребуваних. Зараз у великих містах з’являється все більше спеціалізованих салонів, де надається можливість опанувати просте на перший погляд мистецтво. Насправді, щоб перетворити навіть невелику частину людського тіла на шедевр треба виконати величезну роботу.

Якщо вам потрібні боді-арт моделі в Києві, то ми готові допомогти їх знайти. Йдеться про людей, готових допомогти майстрам живопису. Вони дозволяють розфарбовувати своє тіло, яке при цьому повністю голе. У наш час це зайняття є такою ж роботою, як наприклад натурниця, фотомодель. До нас часто звертаються просунуті студії, де працюють справжні професіонали своєї справи. Люди, готові працювати моделями боді-арт отримують за свою усидливість та терпіння хорошу винагороду.

Основні вимоги до моделей боді арт

Наше агентство працює вже давно, основним напрямом нашої діяльності є надання BTL- послуг, організація масовок, комерційних підприємств, а також модельний менеджмент в Києві. Якщо ви шукаєте людей, на яких можна малювати, тоді ви звернулися за адресою. Наші кандидати відповідають ряду вимог, одним з головних для боді-арта є молоде, добре розвинене тіло, яке має мінімальну кількість недоліків. При підборі ми особливу увагу приділяємо особі. НЕ менш важливою є шкіра, тому що вона грає роль полотна. Ідеальними шкірними покривами гладкі, без волосся і шрамів.

Раніше згадувалося, що від натурника потрібна витриманість, терплячість, адже процес розпису на тілі займає багато часу. Він може тривати годинами, при цьому модель повинна зберігати спокій, недоброзичливість і примхливість недопустимі, адже це може негативно позначитися на результаті роботи майстра. Ще треба буде почекати доки повністю висохнуть фарби, щоб не змастити малюнок.

Навіть якщо вам потрібна модель боді арт, яка могла б перебувати не лише в статичному положенні, але ще якось рухалася, доповнюючи образ, нам під силу знайти кандидата на цю роль. Такі персони зазвичай повинні мати основи акторської майстерності. Хотілося б відмітити, що нерухомо стояти годинами, зображуючи статую, теж нелегко. Якщо ви вирішите звернутися по допомогу до нашого агентства, то не пошкодуєте, тому що ми підходимо до рішення кожної задачі індивідуально і професійно. На сайті ви зможете знайти детальнішу інформацію про співпрацю з нами, а також контакти, по яких можна зв’язатися з нашими менеджерами.

error: