Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Надання хостес на заходи в Києві


Дівчата модели-хостес (їх називають упродовж багатьох років — «хазяйка залу») завжди мали успіх у вищому суспільстві. У сучасному світі, професія хостес отримала конкретні обов’язки і набагато більше значення. Тепер жоден пристойний захід не обходиться без декількох дівчат чарівної зовнішності, які, на перший погляд ніякої особливої ролі не грають на цій вечірці, але це не так.

Хостес — переважно жіноча професія, яка поєднує в собі красу зовнішності і розуму. Будь-які виставкові композиції рекламного типу, конференції, корпоративи пройдуть на високому рівні якщо на них працюватимуть саме хостес-дівчата нашого агентства.

Стандартні обов’язки хостес включають: вітання гостей і залицяння за ними (подання напоїв, пригощань, дружня невимушена бесіда), гостям буде дуже приємно якщо про них потурбується приємна ерудована дівчина.

Послуги нашого рекламного агентства за поданням хостес на заходи в Києві:

— Моделі хостес : Дівчата красуні прикрасять будь-який бізнес-захід. Професійні красуні не лише нададуть дослідження святу, але і візьмуть велику відповідальність за організацію дії на свої крихкі плечі. Почастують Ваших гостей смакотою, підтримають бесіду, потурбуються про роздачу промо-матеріала.

— Дівчата хостес: Трохи поступаються моделям в зовнішності, але виконують свої функції блискуче. Вони швидше візьмуть споживача інтелектуальною розмовою.

— Робота хостес на акціях:

Рекламні акції — широке поле для діяльності хостес. Ми пропонуємо допомогу з підбором професійного персоналу для Вас.

Роки практики показують ефективність залучення на промоушени декількох моделей хостес, щоб Ваша презентація продукту заграла особливо яскравими фарбами і притягнула більше споживачів до Вашого бренду.

Хостес в Києві яких ми представляємо впораються з різними завданнями блискуче: від роздачі промо-матеріала до створення загальної атмосфери вечора.

 
error: