Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Передвиборча агітація і організація флешмобів


1 ) Організація флешмоба для партії « Зелена планета ».

Формат : Організація флешмоба в Києві .

Період 2012 р.

Флешмоб — ця несподівана поява незнайомих людей в заздалегідь встановленого місці і заданий час . При цьому, як правило, учасники за сценарієм здійснюють певні дії . А потім швидко розходяться . У флешмобі взяло участь 200 чоловік .

2 ) Передвиборна агітація на парламентських виборах – 2012

Формат : агітаційні намети по визначеними районам Києва

Період 2012 р.

У 2012 році проводили потужну передвиборну агітації для багатьох партій. Організували агітаційні намети по різних районах Києва, для більшого інформування людей про кандидатів на вибори. Задіяні були близько 50 чоловік .

3 ) Передвиборне розклеювання( Парламентські вибори – 2012 )

Формат : Передвиборне розклеювання в Києві .

Період 2012 р.

Проводили дуже великі передвиборні розклеювання по усьому Києву, для різних кандидатів на Парламентські вибори — 2012.Для більшого ознайомлення людей різних мікрорайонів Києва з кандидатами. Притягувалося близько 25 чоловік .

4 ) Організація заходів

Формат : організація заходів, промо акцій

Період : 2010 — 2015г.

« Організація заходів « в перекладі з англійського означає » збори «, іншими словами, це набір людей,  збори певної групи людей . Зазвичай такі групи збираються з різних причин і тематиці. Ця група невизначено кількості людей, тому що до них можуть приєднатися усі, хто розділяє їх погляди . Звичайне місце проведення заходів закладу, відкриті майданчики,  площі.

 


З 2010 року РА VLADpromo провело багато цікавих  флешмобів, акцій, які принесли не один позитивний відгук. За усі роки роботи ми дали життя більш ніж 30 проектам, які не залишили нікого байдужим.   Розповідати і писати про наші проекти можна вічність, так що ви можете проглянути усе фото із заходів в розділі — Проекти.

error: