Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Поширення листівок під двірниками автомобілів


Розкладка рекламного матеріалу під двірниками автомобілів. У Києві буває дуже ефективним методом просування продукту. Такий метод подання рекламної інформації зручний в місцях скупчення автомобілів : стоянки, парковки, пробки в годину пік.

Поширення листівок під двірниками автомобілів зручно проводити в автосервісах, біля страхових компаній і спеціалізованих автокрамниць. У такому разі, листовщики можуть охопити велику кількість автомобілів за невеликий час що позитивно вплине на піар вашого продукту.

Крім того, можна застосувати таргетинговий метод — вибрати певний клас автомобілів, що вже говорить про статус власників. Таким чином можна вибрати цільову аудиторію яким напевно буде цікава рекламована продукція.

Такий спосіб заявити про себе хороший тим, що флаєр або листівка з усією інформацією потрапляє прямо до рук потенційного споживача. І він зможе ознайомитися з нею у будь-який відповідний момент. Не упустимо чинник швидкої і масової реклами.

Не буде зайвою і роздача листівок під двірниками автомобілів біля закладів: кафе, ресторани, клуби, фітнес- центри, торгово-розважальні центри. Ефективна буде реклама і в спальних районах при інформуванні про відкриття магазину неподалік.

Такий вид реклами завжди оберне на себе увагу якщо буде правильно виконаний. Флаєр має бути невеликим, мати глянсове покриття і великий шрифт фрази, що виділяється.

Вибравши компанію «VLADpromo », ви виберете фахівців, які уміло і успішно проводять цю акцію. За час нашої роботи ми вже склали свою статистику і знайшли кращі варіанти того, де і коли проводити рекламу.

error: