Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Послуги промоутерів Київ


Рекламне агентство VLADpromo надає послуги промоутерів в Києві по проведенню різних промо-акцій для розкручування нового бренду або товару, допоможемо молодим ТМ голосно і красиво заявити про себе на вітчизняному ринку. 

Ми пропонуємо організацію, і проведення промо-акції у будь-якому місці, де побажає замовник, і зробимо усе можливе для її ефективності.

Наше рекламне агентство проводить  ретельний підбір промо-персонала для участі в промоушенах, виставках і інших заходах адже від компетентності промоутерів залежить ефективність рекламної кампанії. Наш персонал перевірений і досвідчений,  працівники націлені на результат вони фанати рекламованої ними продукції.

Професійні промоутери — запорука успіху рекламної компанії

Послуги промоутерів – це запорука успіху. В першу чергу це хороший психолог, без зусиль налагоджує зв’язок з потенційним споживачем.  Робота рекламника полягає в скрупульозному вивченні інформації про рекламні товари, послуги, ТМ, які належить йому рекламувати. Він зобов’язаний знайти відповідь на будь-яке питання незнайомця, якого зацікавила продукція.

Послуги промоутерів в Києві  нашого рекламного агентства базується на індивідуальному підході до кожного потенційного споживача (вік, підлога людини, час доби проведення рекламної акції, настрій незнайомця). Наші промоутери уважні до потреб потенційного клієнта, уміють притягнути увагу, зацікавити рекламною продукцією. Тим самим, викликати прихильність до себе і до компанії, чиїм представником на час промо-акції є.

Промо-персонал  нашого рекламного агентства пройшов підготовку, це відповідальні хлопці і дівчата, які приведуть Вашу рекламну акцію до успіху. Замовивши послуги промоутерів в Києві у наших фахівців в рекламній сфері, ви ніколи не пошкодуєте про вибір!

error: