Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Проекти хостес (хостесс)


1 ) Хостес на презентацію нового Toyota RAV4

Бренд: Toyota RAV4

Проект: Презентація нового Toyota RAV4

Період : 2012 р.

1 березня 2012 відбулася масштабна офіційна прем’єра в Україні — презентація четвертого покоління кросовера Toyota RAV4 . Епіцентр події знаходився в місті Києві на території НСК « Олімпійський ». Шість дівчат — хостес що приймав гостей в автосалоні, проводили реєстрацію, пропонували відвідати зони активності . Дівчата — стендист знаходилися біля автомобілів, а також брали участь у фотосесії з відвідувачами салону .

Гості презентації також змогли оцінити масштаб того, що відбувається, завдяки прямій трансляції презентації, яка в режимі реального часу транслювалася на спеціальній сторінці в Інтернеті .

2 ) Хостес на презентацію нових автомобілів Volvo

Бренд: Volvo

Проект: Презентація нових автомобілів Volvo

Період : 2011,2012 р.

Відбулися офіційні презентації нових автомобілів Volvo . Привабливий дівчата в коктейльних сукнях прикрашали шведські авто. Також відбулася урочиста презентація Volvo XC90, S60, яка супроводжувалася різними розіграші і святковими виступами . Гостей пригощали шампанським і запрошували посидіти в шикарних комфортних авто, а також записатися на тест — драйв.

3 ) Хостес на виставки

Бренд: Приватний Клієнт

Проект: хостес на виставку

Період : 2011 р.

У 2011 році відбулася масштабна виставка, на яку наше Рекламне агентство «VLADpromo» відібрали двох дуже чарівних і товариських дівчат хостес. Організували промоушен на виставці — унікальна можливість голосно заявить про свої товари і послуги, а не злитися серед великої кількості торгових марок і брендів. Ми зробили участь у виставці для клієнта помітним і таким, що запам’ятовується . Хостес на виставці — кваліфікований персонал, які ми задіяли для просування послуг і товарів нашого клієнта на даному захід.

4 ) Хостес на презентацію в Buddha — bar

Бренд: Приватний Клієнт

Проект: Хостес на презентацію в Buddha — bar

Період : 2013 р.

Наше Рекламне агентство « VLADpromo » в 2013 році допомагало в організації презентації знаменитого міжнародного бренду DAVIDOFF CIGARETTES . Ми відібрали, підготували шість чарівних дівчат хостес, Які зустрічали гостей запрошували зробити фото на пам’ять біля брендового банера, вітали гостей і пропонували насолодитися ним коктейлями і закусками, а також інформували об вихід на ринок нового, ексклюзивного виду сигарет.

5)Хостес(моделі) на зйомку скетч-шоу « Вже який день»

Бренд: скетч-шоу « Вже який день»

Проект: Хостес(моделі) на зйомку

Період : 2013 р.

Скетч-шоу « Вже який день» це веселе, розважальне шоу, яке складається з 19 захоплюючих серій .Нашим Рекламним агентством був проведений великий кастинг, ми відібрали 15 найчарівніших моделей для ролі «фемен» в зйомці. По закінченню зйомки вийшла дуже захоплююча і усі кадри дуже яскраві і насичені.

6)Хостес на виставку картин для  Аукціонного будинку «Золотий Переріз».

Бренд: Аукціонний будинок «Золотий Переріз»

Проект: Хостес на виставку картин

Період : 2013 р.

З 27  по 29 вересня, а також з 15  по 17 березня 2013 року, в приміщенні ЦСИ «М17» відбулися виставки-продажі витворів класичного і сучасного мистецтва нового формату — «THREE DAYS SALE». Ми відібрали і підготували на кожного із заходів по дві привабливих, чарівних дівчата-хостес, які в коктейльних сукнях прикрашали виставку. Гостей пригощали шампанським і запрошували проглянути і оцінити унікальні картини.

7)Хостес в ресторан на День Народження компанії «Е100»

Бренд: компанія «Е100″

Проект: Хостес в ресторан

Період : 2013 р.

У 2013 році нашим Рекламним агентством « VLADpromo » був прикрашений святковий вечір компанії  «Е100».Святкування проходило на честь Дня Народження компанії у барвистому ресторані «Фортеця», ми підібрали 4-х чарівних хостес, які зустрічали іменинників, фотографувалися з ними біля промо-стенда, також проводжали їх за  святкові столи. Загалом увесь захід пройшов на відмінно, усі залишилися дуже задоволені, і ми у тому числі позитивною обстановкою.

8) Хостес в ТЦ «Діамант»

Бренд: ТЦ «Діамант»

Проект: Хостес на День Народження ТЦ «Діамант»

Період : 2013 р.

У 2013 році відбулося  масштабне святкування Дня Народження ТЦ «Діамант». Наше агентство прийняла в нім дуже активна участь, ми підготували 6 чарівливих дівчат хостес, які в цей святковий день зустрічали гостей біля входу, проводили святкові розіграші, дарували усім дітям кульки з логотипом торгового-центра, а також ми проводили реєстрацію карток для знижки для нових клієнтів і покупців.

9)Хостес на конференцію для компанії «Hewlett-Packard»

Бренд: Hewlett – Packard

Проект: Хостес на конференцію

Період : 2013 р.

Наше Рекламне агентство « VLADpromo » в 2013 році допомагало проводити велику конференцію від компанії «Hewlett-Packard», яка відбулася в клубі «D-Lux». Ми підготували двох дівчат хостес завданням яких було з посмішкою зустрічати гостей, реєстрація і потім направляти усіх гостей на фуршет. Також була розташована спеціальна зона для гостей, де вони могли сфотографуватися з хостес на фоні з логотипом компанії і потім отримати при виході власну фотографію із заходу.

10 ) Хостес  на виставку в КиевЕкспоПлазу

Бренд: Cromag

Проект: хостес на виставку

Період : 2014-2015 р.

У 2014-2015 році відбулася масштабна меблева виставка в КиевЕкспоПлазе, на яку  Рекламне агентство « VLADpromo » відібрало двох дуже чарівних і товариських дівчат хостес для компанії Cromag.  Ми зробили участь у виставці для клієнта помітним і таким, що запам’ятовується . Хостес на виставці — кваліфікований персонал, які ми задіяли для просування послуг і товарів нашого клієнта на даному захід.

Рекламне агентство VLADpromo  організувала і провела безліч  проектів по  хостес, а також промо-моделям і зарекомендувало себе тільки з кращого боку. За усі роки роботи, ми провели  більш ніж 50 проектів, які не залишили нікого байдужим. Співпрацюємо ми з відомими брендами, компаніями.  Писати про наші проекти можна дуже довго і багато, так що ознайомтеся  з фотографіями із заходів  в розділі – Проекти.

error: