Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Проекти по масовкам(акторам масових сцен)


1 ) Масовка для зйомки проморолика « Вчителька » до Євро — 2012.

Формат : Масовка для зйомки кліпу

Період : 2011 рік.

Рекламна компанія в цікавій легкій формі показує, як представники різних професій, не в слові, а на ділі хворіють Не лише українських футболістів, але і самої України, виконуючи свою справу в підготовці до Чемпіонату . «Проект базується на розумінні того, що є речі і події, Які по — сьогоденню об’єднують народ України . Одним з таких явищ, безумовно, є Український футбол . Відеоролики нової промокампанії передають дух українського народу Відносно Спільних зусиль в підготовці до майбутнього » Євро — 2012«, пропагуючи тезу, що » перемога української команди — ця справа рук кожного громадянина «.

Для проведення зйомки, наша компанія надала 50 чоловік, різних віків, Які переодягалися і сиділи в залі в ролі різних робітників професій .

2 ) Масовка для зйомок передачі « Все буде добре».

Формат : Масовка для зйомок передач

Період : 2012 р., 2013 рік .

Розважальне сімейне шоу корисних порад « Все буде добре » — це легкий, невимушені пізнавальний формат . У проекті ви почути ради, як змінити своє життя на краще .

Шоу об’єднує інтереси жінок і чоловіків по господарюванню, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і так далі . Експерти програми дають практичні поради, Які можна застосувати в повсякденному житті і в побуті . Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Також під час програми притягуються і глядачі із залу . У програмі проводяться експерименти : причепурює жінок прямо в студії, виводять плями, майструють Абажури, роблять фізичні вправи, готують вечерю і так далі .

Для проведення зйомки передач, наша компанія надавали по 40 чоловік, дуже симпатичних, привабливих, красиво одягнених, Різних віків, Які сиділи в залі в ролі глядачів. Масовка в Києві проходила упродовж 6 місяців.

3 ) Масовка для зйомок передачі « Україна має талант».

Формат : Масовка для зйомок передач

Період : 2011,2013 рік .

« Україна має талант « — аналог гучного американського шоу America’s got talent( » У Америці є таланти « ) — Стартував в Україні навесні 2009 року.

Учасником талант-шоу міг стати кожен, у кого є бажання і талант. Віку, місце проживання і соціальний статус не має значення ! Якщо ти умів співати, танцювати, грати на музичних інструментах, виконувати складні циркові трюки, веселити народ, що говорить на одній мові з тваринами або птахами, та і взагалі просто можеш зачарує публіку своїм виступом — ось саме для людей і була ця передача, кращий спосіб розкритися на усю країну.

4) Масовка, актори масових сцен для зйомок скетч-шоу « Вже який день».

Формат : Масовка, актори масових сцен для зйомок

Період : 2013 рік .

Скетч-шоу « Вже який день» це веселе, розважальне шоу, яке складається з 19 захоплюючих серій .Режисер-постановник шоу – КВНщик з 20-річним стажем, актор і режисер Ашот Кещян. Проект ініційований і реалізовувався компанією ActivVision в со-продюсерстві з Новим каналом. Для зйомки багатьох серій ми допомагали в підборі великої кількості масовки, а також акторів масових по різних типажах, на різні ролі: міліціонери, офісні менеджери, дівчини Femen і так далі

5)Масовка на зйомку ролика СТБ

Формат : Масовка для зйомок

Період : 2013 рік .

Зйомка ролика відбулася на початку 2013 року в Києві. Для барвистості ролика були притягнені усі головні зірки, і ведучі телеканалу Стб. Нами був підібраний і задіяний більше 100 чоловік масовки різних віків, які виконували роль жителів, які гуляють по  столиці. По закінченню ролик вийшов дуже яскравим і захоплюючим.

 


За час існування RA VLADpromo ми здійснили безліч яскравих проектів по масовках і акторах масових сцен, які принесли не один позитивний відгук. За усі роки роботи ми дали життя більш ніж 50 массовочним проектам, які не залишили нікого байдужим. Співпрацюємо з відомими продакшенами, а також популярними телеканалами. Проводилися зйомки не лише гумористичних шоу, але і масовка на зйомки  фільмів, рекламних роликів, заставок, телесеріалів, розіграшів.  Розповідати і писати про наші проекти можна довго, так що ви можете проглянути усе фото із заходів в розділі —Проекти.

error: