Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Професійна організація івент заходів


Організація будь-яких заходів вважається досить складним заняттям, що вимагає докладання максимуму зусиль. Такий процес забирає багато вільного часу, потребує певних фінансових витрат, певної частки терпіння та обов’язково таланту та творчої фантазії. Перед організатором стоїть низка серйозних завдань:

 • Потрібно підготувати план майбутнього святкування;
 • Визначитися та вирішити питання з місцем його проведення;
 • Вигадати тематичні конкурси, створити тематичну програму для учасників;
 • Підібрати відповідне меню.

І це лише базові параметри, які можуть коригуватися масою непередбачуваних обставин. Вся організація заходу найчастіше проводиться в рекордно стислі терміни, як завжди, про нього згадують у останній момент. Тому організацію будь-якого святкування доцільно довірити справжнім спеціалістам своєї справи, а саме івент агенції у Києві.

Як правильно організувати свято?

Урочистість має пройти цікаво, захоплююче, залишити по собі гарне враження. Свято має принести заряд позитиву та радості всім його учасникам. Професійна організація будь-яких урочистостей допоможе зняти тягар із плеч його учасників, та провести свято на найвищому рівні. У процесі організації ретельно продумується сценарій проведення урочистостей, враховуються будь-які нюанси, включаючи тематичний напрямок, кількість учасників та тривалість свята. Команда спеціалістів івент агентства оперативно реагує на будь-які можливі зміни у програмі, завжди маючи у запасі «план Б».

організація івент заходів

Чому слід вибрати саме агентство VLADpromo?

Організовувати свята у Києві – це завжди складно та відповідально, тому слід обирати компанію, здатну адекватно відповідати на будь-які виклики. При замовленні послуги в нашому агентстві, потенційний замовник має право розраховувати на отримання наступних переваг:

 • Справжнє свято. Організація будь-якого формату заходу потребує професійного підходу у вирішенні поставлених завдань. В результаті чого отриманий результат залишить в учасників святкування масу позитивних емоцій, таке свято запам’ятається вам надовго;
 • Повний контроль із боку замовника. Цей процес контролюється на всіх етапах, починаючи від написання сценарію урочистості, до підготовки та проведення заходу. Ви завжди будете в курсі всіх подій, що відбуваються, зможете оперативно внести потрібні корективи. Усі пропозиції та побажання будуть точно враховані спеціалістами агентства;
 • Замовник буде заздалегідь ознайомлений з організаційним процесом майбутнього заходу, почерпнувши необхідну інформацію на сайті компанії, вибравши для себе найкращий варіант;
 • Організація свят у Києві проходить на високому професійному рівні, ретельно продумуються всі нюанси та деталі, здатні вплинути на майбутній захід. Агенція має широкий вибір професійних артистів, спортсменів і відомих людей, здатних прикрасити програму святкування. Як провідні можуть бути надані спікери, які досконало володіють українською та декількома іноземними мовами;
 • Наша команда – великий штат фахівців високого класу. Успішно здійснюється безліч креативних ідей, а бажання отримати потрібний результат завжди приносить свої плоди;
 • Планування – запорука успіху. Кожен етап event детально планується з підвищеною увагою опрацьовується фахівцями компанії;
 • Оперативність роботи, доступна ціна.

Різновиди івент заходів у Києві

Існує безліч різновидів подій, де потрібна професійна участь івент агентств. Фахівці компанії допомагають в організації та проведенні подібних заходів, сприяють ефективному досягненню поставлених перед ними завдань.

Корпоратив

Організація та проведення корпоративних святкувань потребує особливого підходу. Тут важливо правильно підібрати формат та місце проведення заходу, підготувати цікаву програму для учасників. Корпоративи успішно проводяться як у закритому приміщенні, і на природі.

Тімбілдінг

Цей формат використовується як структура активних заходів, дія яких спрямована на загальне згуртування колективу, формування у нього навичок командної роботи. Такі заходи позитивно впливають на працездатність колективу, ефективно впливаючи на фінансовий стан компанії. Для кожного окремого колективу розробляється індивідуальний сценарій. Організатор враховує специфіку роботи колективу, вікові та індивідуальні відмінності, взаємодію між статями. В результаті грамотно організованої зустрічі, підвищується ефективність заходу, а результат часто перевершує очікування замовника.

Проведення культурних та масових заходів

Столиця України багата на події, в місті часто влаштовуються вуличні заходи, приурочені до різних святкових подій та пам’ятних дат. Такі заходи допомагають донести до багатьох людей певні ідеї, ненав’язливо подати комерційну чи політичну рекламу. Також святкування сприяють згуртуванню населення, допомагають людям відчути себе єдиною силою. Завдяки заходам подібного масштабу, можна заявити про свої сміливі та амбітні ідеї, знайти прихильників для їх реалізації. Міська влада часто вживає подібні заходи з метою згуртувати народ.

Організація та проведення політичних акцій

Передвиборні компанії, поширення агітаційної продукції та рекламної інформації про певну політичну силу. Всі перелічені дії входять до послуг, що надаються івент агентством. Для виконання поставленого завдання використовуються різні інструменти:

 • Проведення аналізу сформованого образу політичної сили;
 • Відстеження інформації у ЗМІ;
 • Використання ефективних інструментів підвищення поточного рейтингу кандидата чи політичної партії.

Проведений захід допоможе забезпечити пізнаваність кандидата, підняти рівень довіри до нього, створити позитивну репутацію.

Спортивні заходи

Кияни активно займаються фізкультурою та спортом, у місті встановлено безліч спортивних майданчиків, футбольних полів, басейнів та тренажерних залів. Періодично проводяться масові спортивні заходи, у тому числі із залученням зірок спорту. Мер столиці легенда українського боксу, який активно популяризує спорт та здоровий спосіб життя. Організація спортивних заходів потребує певних знань та зусиль, тому цей процес краще довірити агентству, що спеціалізується на наданні подібних послуг.

Організація виставок та презентацій

Команда VLADpromo має величезний досвід в організації виставок, експозицій та презентацій різного формату. У компанії є свій ресурс, що дозволяє в найкоротший час видати готове рішення. Крім професійних співробітників, у наявності стелажі та стенди, освітлювальне обладнання та світлотехніка.

Проведення концертів

«Зірки» світового масштабу люблять Київ, тут для них створено ідеальну атмосферу, сповнену любов’ю глядачів. Проте організація концертних програм потребує маси знань, досвіду та зусиль. Команді професіоналів потрібно подолати безліч перешкод для досягнення бажаного результату – організації концерту на найвищому рівні.

Тренінги

Будь-яка сучасна компанія зацікавлена у своєму розвитку. Для цього їй необхідно постійно підвищувати та вдосконалювати рівень знань свого персоналу. Добре підготовлені кадри – це левова частка успіху компанії. Тренінги не лише підвищують рівень підготовки персоналу, а й сприяють згуртуванню колективу.

PR-акції

Навіть найкращій у світі компанії, що виробляє ідеальний у всіх відносин продукт, не вдасться досягти успіху без залучення до себе широкої аудиторії клієнтів. Такі акції здатні створювати лише досвідчені майстри своєї справи, новачкам тут нічого робити! Кожен захід подібного формату потребує особливого підходу, необхідно врахувати десятки різних факторів та вибрати найбільш прийнятний варіант.

Організація дитячих свят

Фахівці агенції не обмежуються виключно рухливими іграми. У програмі безліч цікавих квестів та конкурсів, можливість спробувати свої сили у різних напрямках. Для дітей такі свята залишаються яскравою і незабутньою подією на багато років.

error: