Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Промо моделі, хостес, стендистки для виставок в Києві


Промо-моделі – це привабливі дівчата і юнаки модельної зовнішності, що представляють продукт або послугу певної компанії на заходах формату виставки, презентації або показу. Набирають на таку роботу молодих людей, які роблять перші кроки в модельному бізнесі, студентів, людей які мають привабливі зовнішні дані і здатність подати себе оточуючим. Промо-моделі в Києві повинні володіти певними антропометричними параметрами, бути високими, стрункими і зовні привабливими. Ріст дівчат повинен бути від 170 см, юнаків від 180 см, звичайно, допускаються виключення, але претендентам даної професії, слід орієнтуватися на зазначені параметри. Основне завдання моделей, що беруть участь у виставках – це привернути увагу оточуючих, для чого в повній мірі використовується жіноча краса і чарівність.

промо модели хостес киев

Основні види промо-моделей на виставки в Києві:

Існує кілька напрямків залучення дівчат із зовнішністю моделі для створення гарного іміджу, рекламованої компанії у потенційних клієнтів і партнерів:

  • Моделі на стенді компанії. Беручи участь в презентаціях продукції компанії у свого стенду, дівчата переважно фотографуються з гостями, коротко інформують про рекламовану компанію. Стендистки використовуються на прийомах, виставках, презентаціях, і будь-яких інших заходах, де є необхідність в установці інформаційного стенду;
  • Боді-арт-моделі. На тіла дівчат (юнаків) наносяться малюнки, що справляє незабутнє враження на гостей заходу, що проводиться. Практично повністю оголену дівчину з яскравими малюнками на тілі буде складно обмежити увагою;
  • Моделі Go-Go. Для даної роботи набираються моделі, що володіють хореографічними навичками. У процесі рекламної акції дівчатам потрібно здійснювати певні танцювальні рухи на сцені. Виступи промо-моделей можуть бути індивідуальними або груповими;
  • Костюмовані виступи. Моделей можуть одягнути в костюми відповідної до свята тематики. Такий напрям добре підходить для тематичних виставок і презентацій, також наряди мають здатність привертати до себе увагу оточуючих. Така промо-акція потребує більшої підготовки, так як костюми повинні ідеально відповідати моделям за розміром.

Дівчата хостес в Києві на виставки, коли можуть знадобитися?

Агентство Vladpromo спеціалізується на підборі дівчат модельної зовнішності для їх подальшої роботи на заходах різного формату. Всі моделі мають привабливий зовнішній вигляд, навички комунікабельності, найпростіші навички спілкування на декількох іноземних мовах і професійне виконання поставлених перед ними завдань. Основним завданням дівчини хостес, є потреба сфокусувати увагу клієнта на рекламному продукті, зустріч і реєстрація відвідувачів, прикраса певної локації в процесі проведення святкового (рекламного) заходу. Залучаючи хостес в Києві для виставок, організатор заходу розраховує на отримання наступних переваг:

  • Комерційний успіх. Хостес стане тимчасовим обличчям бренду, буде в кращих якостях представляти продукцію компанії, приверне більшу кількість потенційних клієнтів. Загалом, при бажанні отримати максимальний ефект від проведеного заходу, не слід ігнорувати можливість залучити для презентації дівчат модельної зовнішності;
  • Авторитет компанії. Зростання продажів, укладення нових контрактів, збільшення прибутку, все це наслідок підвищення іміджу компанії, який в еру цифрових технологій формується на таких якостях як правильно організована і грамотно проведена презентація;
  • Справити враження. Можна виробляти найкращий продукт, надавати максимально потрібну послугу, але не мати належного рівня продажів і бажаної кількості клієнтів. Часто саме перше враження про компанію впливає на вибір споживача, формуючи у нього позитивний або негативний образ. Змінити думку клієнта на краще дуже складно, для цього потрібно докласти максимум зусиль. Значно простіше сформувати позитивне ставлення до себе (свого продукту) ще на початковому етапі, провівши барвисту презентацію із залученням дівчат хостес модельної зовнішності.

модели промо хостес киев

Як відбувається вибір моделей на виставки в агентстві Vladpromo?

Клієнту надається можливість вибору моделей для свого проекту. Перед потраплянням в базу даних агентства, дівчата і юнаки проходять кілька етапів відбору, які оцінюють їх зовнішність і комунікабельність. Залежно від передбачуваного проекту, замовник може замовити дівчат хостес, що володіють певними навичками (уміння танцю, вокальні дані, знання англійської мови, візуальні досягнення в сфері фітнесу). В агентстві є власні візажисти, фотографи, професійні ведучі та діджеї, також можливий підбір костюмів і прокат звукового обладнання.

Стендистки для виставок в Києві

На перший погляд від дівчат не потрібно нічого особливого, просто стояти біля стенду і своїм миловидним видом привертати увагу клієнтів. Насправді така робота значно складніша, ніж може здатися на перший погляд. Модель повинна зберігати гарний настрій протягом усього часу презентації, бути чемною з клієнтами, вміти лаконічно відповісти на питання, що цікавлять. Дівчата для виставок в Києві повинні володіти певними навичками комунікабельності, тобто вміти спілкуватися з клієнтами, лаконічно давати відповіді на поставлені питання. Перед презентацією проводиться короткий курс навчання, моделі отримують загальні знання про рекламований продукт і компанію в цілому. Час презентації може тривати від кількох до 6-8 годин часу. За цей період дівчата повинні зберігати свою привабливість, не показувати відвідувачам втому від того, що відбувається подія. Тобто, модель повинна володіти якостями витривалості, бути «на висоті» за будь-яких обставин.

Правильний підбір моделей

Зовнішність дівчини повинна поєднуватися з рекламованим продуктом, не тільки наряд, а й часто колір волосся, макіяж, манера поведінки, повинні бути відповідні. Тому підбір моделей здійснюється з урахуванням формату майбутнього заходу. Крім зовнішніх даних враховується досвід, і вміння показати себе. Якщо на виставку очікується приїзд іноземних гостей, обов’язково підбираються моделі зі знанням англійської мови, вмінням відповісти на найпростіші питання, представити рекламований продукт в найкращому світлі. У базі даних агентства є великий вибір дівчат модельної зовнішності, які працюють за своєю спеціальністю або вчаться в місті Києві. Заявку на проведення заходу (залучення моделей для презентації свого стенду) бажано подавати заздалегідь. Витрачений час на підготовку дозволить краще підібрати персонал для проведення заходу, виключить ймовірність неприємних сюрпризів. Агентство Vladpromo несе повну відповідальність за пропонованих до роботи моделей, проводить ретельний відбір на конкурсній основі. Пропоновані для роботи дівчата, будуть повністю відповідати запитам замовника, зуміють повністю виправдати його сподівання і зробити рекламу компанії в кращому вигляді.

error: