Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Промо моделі Києва, як вид реклами вашого бізнесу


Змоделюйте ситуацію, в якій ви перебуваєте у стадії розробки значимого рекламного проекту для подальшого розвитку вашого бізнесу. Вам терміново потрібно яскраві і креативні ідеї для просування свого продукту або послуги, при цьому джерело натхнення давно вичерпалося?

Сучасне рекламне агентство Vladpromo спеціалізується на надання широкого переліку рекламних послуг, до їх числа входять промо моделі в Києві. Для проведення рекламних заходів підбираються досвідчені і кваліфіковані співробітники, що знають безліч способів привертання уваги потенційних клієнтів. Відвідувачі виставок і гості презентацій, що проводяться, не залишаться байдужими відносно тих, що беруть участь в показі промо моделей.

Промо модели Киева

Чи варто притягати моделей для рекламних акцій?

Досить специфічний вид реклами, де для привертання уваги клієнтів використовується жіноча краса і чарівність. Впорається з поставленим перед рекламним агентством завданням, тут буде зовсім не просто. Лише грамотна організація рекламної акції дозволить уникнути негативної реакції з боку споживачів, викликавши у них виключно позитивні емоції.

Тільки довірившись професіоналам можна бути упевненим в успіху заходу, що проводиться, коли вкладені в рекламу кошти повноцінно виправдають себе і принесуть замовникові бажаний результат. Моделей для показів в рекламних акціях слід притягати в обов’язковому порядку, якщо їх участь в цьому процесі буде актуальною.

Варіанти замовлення промо моделей від Vladpromo

  • Найоригінальнішим і екстравагантнішим способом привертання уваги клієнтів є боді-арт. На тіла моделей наносять оригінальні малюнки, які дивовижним чином поєднуються з присутнім логотипом або назвою компанії. Така рекламна акція буде завжди доречна біля обладнаного вставного стенду, барвистій презентації або веселій вечірці. Цікавий і такий, що запам’ятовується рекламний хід, здатний залишити довгі і позитивні спогади у потенційних клієнтів;
  • Дівчата промо моделі «go-go» також мають підвищений попит у замовників. Танці під час рекламних акцій не мають нічого спільного із стриптизом, перед моделями стоїть завдання відтворити постановочний сценічний танець. Для таких акцій підбирають дівчат з хорошими хореографічними навичками, одягають їх в одяг з символікою рекламованої компанії. Виступ проводиться під час промо-акції, для чого підбирається відповідна ритмічна музика;
  • Промо моделі активно задіюються біля виставкових стендів, допомагаючи проводити презентацію представленого товару, вони одягнені в яскраві наряди, і відвідали, дістають можливість зробити з ними фото. В результаті залишається зорова пам’ять про минулу акцію, де окрім красивої дівчини на фото буде видний логотип компанії і рекламована продукція бренду;
  • Костюмовані моделі можуть використовуватися для тематичних вечірок, святкових корпоративах. Присутність моделей допомагає задавати тон усьому святу, привертаючи увагу великої кількості учасників заходу.

Промо модели Киева, реклама вашего бизнеса

Скільки дівчат моделей можна притягнути для рекламної акції?

Якщо передбачається стандартна презентація біля стенду з продукцією або технікою, буде цілком достатньо однієї моделі.

Для танцювальних шоу краще підібрати учасниць, здатних скласти єдиний згуртований хореографічний колектив. Промо моделі на заходах можуть бути присутніми в необмеженій кількості, залежно від масштабів акцій, що проводяться.

Найбільш відповідне число учасниць можна визначити, звернувшись в рекламне агентство, де досвідчені фахівці допоможуть розібратися в принципах організації рекламних проектів.

Сценарій участі промо моделей детально опрацьовуються, створюються відповідні наряди і антураж. Самі моделі мають бути красивими, стрункими, випромінюючими радість і натхнення. Перед проведенням акції проводиться спеціальна репетиція, що дозволяє виключити будь-які недоліки, які можуть виникнути в ході презентації. У уявній легкості і упевненості моделей є присутнім мінімум імпровізації і максимум професійної підготовки.

Для успішного розвитку бізнесу використання жіночої краси і чарівливості вважається прийнятною формою залучення клієнтів. На добре проведену рекламну акцію, люди завжди забажають подивитися ще раз, тобто що залишився у них фото і відео матеріал обов’язково буде переглянутий повторно. Витрати на проведення рекламного проекту будуть повністю виправдані розширенням ринків збуту товарів і послуг і залученням нових клієнтів.

error: