Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Промо-моделі на виставку


Виставки – це яскраві, гучні btl заходи, мета яких привернути до бренду споживачів або просунути продукт, послуги. На них запрошують високопоставлених гостей, представників засобів масової інформації. При проведенні акцій залучається не тільки персонал компанії, але і спеціально навчені моделі. Це молоді люди з привабливою зовнішністю, що демонструють рекламовану послугу, і володіють умінням показати себе, шармом, природною чарівністю. Промо-моделі на виставці володіють усіма навичками того, як ефективно і грамотно пропіарити продукт. Це гарантія успіху проведеного заходу, а значить і досягнення мети, спочатку перед нею поставленої.

Рекламне агентство VLADpromo пропонує послуги добре навченого персоналу. Чарівні дівчата представлять продукцію з кращого боку, прорекламують товари на професійному рівні. Це фахівці з досвідом роботи в сфері промо-акцій і реклами, які мають вищу освіту. Моделі з чарівною зовнішністю проведуть рекламну компанію на територіях проведень заходів або на стендах. Кожна співробітниця приємна в спілкуванні, позитивна, активна, що успішно справляється з поставленими завданнями.

Ефективна промо-акція – гарантія кращої реклами

Заходи-виставки займають в основному величезні площі виставкових комплексів. Тому відвідувачам часто непросто відшукати потрібні стенди серед різноманітності представлених експонентів. Вирішити успішно таку задачу допомагають промо-моделі на виставці. Вони стоять біля входу в зали або ходять по павільйонах, з посмішкою зустрічають кожного гостя, допомагають знайти необхідний стенд.

Це кмітливі молоді люди, які володіють іноземними мовами, і мають відмінно поставлену мову. Щоб проводити консультації по послугах клієнта, промо-співробітники навчаються і ретельно вивчають інформацію про рекламовану продукцію. Тому знають, як проводити консультації на високих рівнях. Позитивні відгуки про персонал компанії VLADpromo – свідчення успішної роботи. Більшість клієнтів відзначають, що дівчата могли б стати професійними консультантами їх фірм.

Наше рекламне агентство стане вашим надійним партнером при проведенні рекламного заходу. Ми невпинно розвиваємося в даній ніші, пропонуючи комплексні рішення.

Переваги співпраці з нами.

 1. Велика база персоналу для вузькоспеціалізованої рекламної компанії. При цьому всі співробітники мають модельну зовнішність.
 2. Співпрацюємо з багатьма клієнтами на постійній основі, як з солідними брендами, так і невеликими фірмами.
 3. Швидкий підбір співробітників з урахуванням побажань замовника (перекладачі, стендистки, промоутери).
 4. Адекватні ціни. Вартість за послуги строго відповідає висунутим вимогам та покладених обов’язків.
 5. Ретельно підібраний промо-персонал з гарантією якісного проведення піар-акцій, заходів, виставок.
 6. Індивідуальний підхід. Кожен замовник уважно вислуховується, враховується його цілі, смаки, фінансові можливості.
 7. Всі проекти керуються персональними менеджерами. Моделі супроводжуються супервайзерами. Що дозволяє клієнтам максимально відсторонитись від організаційних питань.

Промо-моделі стануть «обличчям» вашої компанії. Познайомлять відвідувачів з представленою продукцією, подадуть напої, проведуть дегустацію, роздадуть листівки. Ви можете скористатися ексклюзивною пропозицією – взяти напрокат костюми для проведення заходу. Виконаємо «гаряче замовлення», якщо знадобляться терміново промо-моделі, з підбором персоналу за декілька годин.

Спектр наших послуг 

Навчена промо-модель на виставці може виконувати різні обов’язки. При цьому тимчасовий співробітник надзвичайно начитаний і комунікабельний. Мають безліч навичок.

Надає допомогу в роботі стендів:

 • зустріч гостя, який підійшов з первинним зверненням;
 • базові консультації;
 • перенаправлення відвідувача до потрібного співробітника;
 • подача напоїв, сервірування столів;
 • забезпечення на стендах порядку і чистоти.

 Допомога в периферійних питаннях:

 • заповнення анкет, внесення інформації з візиток;
 • дістане з комор необхідні POS матеріали;
 • наповнення при необхідності промо-стійки.

 Проведуть розіграші, конкурси, лотереї:

 • роздача лотерейних квитків з роз’ясненнями умов участі;
 • анонсування часу проведення акцій;
 • асистування під час проведень розважальних частин (оголошення переможця, вручення подарунків, призів, прокрутка барабана та інше).

Важливість навченого персоналу 

Промо-персонал незамінний на виставках по безлічі причин. Послуги таких співробітників затребувані на різних рівнях. Від професіоналізму їх роботи залежить те, наскільки успішно пройде акція, яке враження залишиться про компанії.

Моделі не тільки беруть на себе більшість обов’язків по організаційній роботі, а й справляють приємне враження. Одних хороших зовнішніх даних для цього недостатньо. Необхідно володіти певними знаннями, особистими якостями:

 • знати тонкощі етикету;
 • вміти доброзичливо спілкуватися з відвідувачами;
 • володіти іноземними мовами;
 • бути старанними;
 • вміти правильно реагувати на нестандартну ситуацію, що може виникнути.

Моделі агентства VLADpromo володіють великим досвідом в проведенні виставок, включно з міжнародними. Знають, як створити краще враження про компанію. Їм не знадобиться довго пояснювати про поставлені завдання. Вони зроблять все, щоб у відвідувачів виставки залишилися позитивні емоції. Талановиті промо-моделі моментально заволодіють увагою гостей біля стендів, передадуть всі гідності продукції або послуги. Результат – зростання продажів, прибуткова угода, підписані контракти.

Організація виставок – кращий спосіб привернути увагу. В агентстві можна підібрати персонал, який максимально відповідає всім вимогам і навичкам:

 • цілеспрямованість, знання мов;
 • презентабельна зовнішність;
 • грамотні адміністратори, організатори, консультанти;
 • ввічливість, доброзичливість;
 • високі комунікативні рівні;
 • миттєве вникання в специфіку діяльності компаній;
 • грамотна мова;
 • високий рівень стресостійкості.

У нашому агентстві можна підібрати промо-моделей для виставки будь-яких профілів. Включно з промо-акціями під відкритим небом, в приміщеннях, презентацій продукції, корпоративних заходів. Стилі нарядів підбираються з урахуванням тематики.

Завдання будь-якої виставки – показати свої товари максимальній кількості споживачів і потенційних партнерів. Складно обійти всі представлені стенди. Завдяки тимчасовому персоналу рекламного агентства можна привернути підвищену увагу. Промо-моделі сформують позитивну думку до товарів у замовників, повноцінно дадуть відповідь на питання, що виникли. Зможуть вміло залучити до розмови, спонукаючи інтереси до об’єктів. Унікальна реклама залишиться непоміченою. Угоди компенсуються сповна.

Щоб замовити промо-моделей на виставку, достатньо зателефонувати або заповнити форму-заявку на нашому сайті.

error: