Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Промоутери на роликах в Києві


Актуальність промоушену на роликах Рекламна кампанія на роликах — це нетривіально, цікаво, свіжо і не вимагає великих витрат! Проста промо-акція роздачі листівок або пробників завдяки промоутерам на  роликах стає нестандартною і цікавою.

Промоутери на роликах мають божевільну ефективність

В середньому, промо-роллер швидше за пішохода в 4 рази, а це означає, що і швидкість роздачі листівок збільшується, завдяки віртуозності ролера. Замовляючи промоутера в Києві на роликах , зверніть увагу на його рівень катання, таких людей не важко знайти серед молоді.

Адже профі захопить потенційних покупців своєю віртуозністю, трюками, які запам’ятаються і це буде бонусом до рекламної акції. Нечепура на роликах лише розполохає перехожих змусивши засумнівається в рекламованому ним товарі, послуги, ТМ. Недосвідченість катання промоутера може зробить з незвичайної і цікавої рекламної акції абсурдну пародію з сумним кінцем.

Промоутери на роликах популярні завдяки майстерності промо-ролерів, віртуози перетворять промоушен на незабутнє шоу. Плавність і маневреність примушує перехожого звернути увагу і піти на контакт з рекламником. Видовищність цієї акції надасть яскравого вигляду промоутера (кольорова форма, ростова лялька, цікава зовнішність ролера (дреди, незвичайний колір волосся).

error: