Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Промоутери в ростових ляльках в Києві


Промоутери в ростових лялькахЯскрава, оригінальна, а головне, ефективна реклама – запорука успішного ведення бізнесу. І на цьому терені неможливо зупинитися, девіз «чим більше, тим краще» є доречним.

Одним з дієвих методів залучення цільової аудиторії вважаються промоутери в ростових ляльках, ефективність яких відзначена багатьма замовниками.

Комунікабельна і товариська людина, одягнена в ростову ляльку привертає увагу і викликає позитивні емоції, і до сприйнятливості інформації. А значить, збільшується ступінь зацікавленості в рекламованій продукції.

Промоутери в ростових ляльках в Києві

Лялька промоутера може виготовлятися в образі мультиплікаційного або казкового персонажа, героя фільму або у вигляді товарного знака компанії. Такі тематичні костюми шиються, в більшості випадків, вище людського зросту, що збільшує ступінь привабливості.

Основним завданням, яке є в аніматора це залучення потенційних клієнтів, створення позитивного іміджу компанії, і впізнаваність рекламованого продукту. Промоутери в ростових ляльках створюють позитивний настрій і загальний фон, необхідний для сприйнятливості пропонованого продукту або послуги і успішного проведення презентації.

Де замовити промоутера в Києві і які функції він виконує

Залучення аніматора ефективне в багатьох акціях. Послуги промоутерів в ростових ляльках можуть поширюватися на такі види діяльності:

 • При роздачі рекламних проспектів або листівок;
 • В якості ведучого на промо акції;
 • При проведенні дегустаційних заходів, рекламних шоу, театралізованих постановочних дій.

Вони допоможуть реалізувати будь-який рекламний проект завдяки своїй яскравій зовнішності. Такі персонажі користуються великою популярністю на дитячих заходах і святах. У нас працюють найкращі промоутери в Києві, які володіють професійними навичками і великим досвідом роботи в рекламних акціях різної спрямованості.

Промоутери в ростових ляльках Vladpromo

Особливості та переваги співпраці:

 1. Замовнику надається можливість обговорити всі деталі заходу, включаючи реквізити і сценарій. Успіх акції залежить і від поширеності інформації про роботу фірми, рекламований товар або послугу.
 2. Промоутери Vladpromo, завдяки прийнятній ціні, доступні не тільки великим бізнес компаніям, які не обмежують себе в бюджетних коштах, але і початківцям фірмам і дрібним власникам громадських закладів, які змушені мінімізувати свої витрати.
 3. У штат нашого агентства входять підготовлені і досвідчені промоутери в ляльках, які вміють швидко налагодити контакт із глядачами і знайти спільну мову з відвідувачами заходу, налаштувати людей на позитивні емоції, і створити теплу і затишну атмосферу. Їх ввічливість, привітність і витримка є запорукою успішного проведення промо акції в будь-якому людному місці Києва.
 1. Усі замовники, які скористалися нашими послугами промоутерів в ляльках, залишилися задоволені отриманим результатом (збільшенням продажів, кількістю нових клієнтів, ефективністю реклами).

Різновиди ляльок для промоутерів

Анімаційні костюми виготовляються за індивідуальним замовленням і можуть бути декількох видів:

 1. Фіксуються на плечах. Голова людини розташовується в тулубі ляльки, для огляду передбачаються приховані від сторонніх отвори для очей. Такий тип виготовлення дозволяє створити високий і помітний здалеку костюм, верхня точка якого знаходиться значно вище середнього зросту людини.
 2. Фіксується на голові. Голова ляльки є знімною і надівається безпосередньо на аніматора. Цей костюм доступний для близького контакту з глядачами, збільшуючи ступінь спілкування (діти і дорослі люблять фотографуватися на тлі цікавого персонажа, жати йому руку і використовувати інші види контакту).

Професіоналізм і креативність промоутерів Vladpromo дозволяють успішно застосовувати на ділі будь-який з запропонованих видів костюму. Єдине, на що слід звернути увагу – високоросла лялька не підійде для невеликих магазинів, її доцільніше замовляти для великих торгових центрів або для вуличної демонстрації, де вона не буде обмежувати рух і дратувати відвідувачів акції своїми значними габаритами. Комфортністю і зручністю людей жертвувати не можна.

Звертайтеся в компанію Vladpromo і ми ознайомимо вас з усіма тонкощами і допоможемо підібрати кращий костюм для лялькового промоутера, з професійними навичками якого легко створити позитивний імідж вашої фірми і збільшити впізнаваність бренду. Конкуренти залишаться далеко позаду. Ми гарантуємо успіх і продуктивність акції!

error: