Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Проведення промо-акцій — посадити сім’я і зібрати багатий урожай


Промо-акції сьогодні – один найнеобхідніших атрибутів, стимулюючих збут товару і послуг. Проведення промо-акцій у разі їх професійної підготовки і правильного подання забезпечує колосальну фінансову вигоду.

Проте сама організація промо-акцій – це різноплановий і ретельний процес, який вимагає серйозної дисципліни, організованості і порядку в співпраці зовнішніх і внутрішніх структур.

Цілі проведення промо-акцій

Існує маса базових елементів і варіантів проведення промо-акції, також, як і море складнощів, з якими іноді доводиться стикатися. Будучи найбільш ефективною зброєю на ринку маркетингу, промо-акції спрямовані на:

  • підвищення рівня впізнанності певного товару або бренду;
  • стимулювання продажів і збільшення попиту на продукцію;
  • залучення нових покупців, поповнення кількості постійних клієнтів;
  • підвищення конкурентоспроможності продукту;
  • успішне виведення нового бренду на ринок.

Необхідність проведення промо-акцій

Так, рекламні промо-акції в Києві на нинішній момент не поступаються яким-небудь іншим способам просування товару на ринок. Будучи одними з найефективніших способів, вони поширюються щохвилини, поповнюючи свій арсенал все новими оригінальними ідеями, маркетинговими ходами, акціями і перевагами.

Тому конкуренція на ринку надання послуг з проведення промо-акцій невпинно росте. Слід зазначити, що промо-акції в Києві – це одна їх тих самих речей, на яких недоцільно було б економити. І це порушує не так фінансове питання, як питання про рівень професіоналізму компанії, що надає послуги з проведення промо-акцій, адже на кону стоїть просування Вашого товару, успіх і фінансове положення.

Особливості роботи нашої компанії

Компанія «VLADpromo» здійснює індивідуальний контакт промоутера і споживача з метою зростання мотивації до придбання певного товару. Покупець має можливість детально ознайомитися з характеристиками і якісними достоїнствами пропонованого йому товару. Звернення до цільової аудиторії, яка тим або іншим чином може бути зацікавлена у Вашому товарі і приносити Вам користь. У цьому допоможе наша компанія.

Різноманітність послуг, що надаються нами

Послуги «VLADpromo» допоможуть виправдати покладені на просування товару надії. Ми займаємося консультацією покупців : надаємо детальну інформацію для цільової аудиторії, в якій вказуємо усі технічні і якісні характеристики продукту, основні переваги і правила ефективного користування. Зазвичай такий хід застосовується для розкручування товару, який має яке-небудь специфічними властивостями або зовсім нещодавно з’явився на ринку. Ще яскравішим і ефективнішим видом проведення такого заходу як промо-акція являється дегустація.

По-перше, такі заходи зазвичай проводяться в місцях масового скупчення народу, таких як торгові центри або універсами.

По-друге, промо-стійки виготовлені так, щоб неодмінно залучати до себе увагу буйством фарб або гучними і яскравими слоганами.

По-третє, персонал промо-стійок у більшості випадків — це симпатичні і привітні дівчата з приємною посмішкою, що викликають прихильність до себе.

Що стосується роздачі листівок — це також непоганий варіант, адже донесення правильно оформленої реклами в друкарському виді обов’язково принесе довгожданий результат. Не менш цікавим заходом є семплинг, який допомагає явно оцінити усі принади і якість пропонованого продукту. Поширення пробних зразків притягає більшість людей, а попит на продукт, що просувається, з часом нестримно зростає.

Фахівці компанії «VLADpromo» – професіонали своєї справи. Звертайтеся до нас, і успіх промо – акцій Вам гарантований!

error: