Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Проведення семплінгів


Якщо Вам треба розрекламувати новий продукт або освіжити пам’ять о, вже існуючому на ринку, Вам прекрасно підійде такий вид реклами як семплінг. Це прекрасний спосіб познайомити споживача з рекламованим продуктом або послугою.

Проведення семплінгів в Києві — це поширення пробників товару населенню з рекламною метою. Частенько, такий вид реклами застосовується для збільшення продажів продукції по відходу за зовнішністю (парфюм, косметика, предмети особистої гігієни).

Можливо, що семплінг ще не набрав такої популярності як інші види реклами, які з часом стали звичними як виробникові, так і споживача. Але, тільки така акція дає можливість спробувати продукт до моменту придбання повної його версії. Гучні фрази і строкаті упаковки частенько відштовхують потенційного споживача, а іноді таким чином товар втрачається на прилавку серед подібних, то при проведенні семплінгов такої ситуації не створиться, зовсім. Оскільки пробний зразок товару вручать, комунікабельні з презентабельною зовнішністю, промоутери нашого рекламного агентства.

Проведення семплінгів привабливо як акулам бізнесу, які за багато років завоювали авторитет на ринку, що бажає досягти збільшення продажів, так і компаніям новачкам які хочуть показати серйозність ТМ. При правильному проведенні семплінга зростання об’ємів збуту нестримно збільшується. З’ясовно тим, що семплінг побудований на основних законах психології : купуючи продукцію споживач, робить вибір в користь вже знайомому і перевіреному у використанні їм.

Також, семплінг застосовується в інформативних цілях споживача (змінена (поліпшена) рецептура, упаковка, етикетка) і для того, щоб перетягнути увагу від конкурентів на себе.

Для максимальної ефективності промо-акції в Києві, необхідно вибрати відповідний варіант проведення для рекламованого товару, і в цьому Вам з радістю допоможе рекламне агентство VLADpromo. Для проведення семплінгів ми притягаємо досвідчених промоутерів і найкращих моделей, проводимо контроль над усією рекламною кампанією. При організації семплінга наші фахівці враховують усі нюанси: місце проведення, зовнішній вигляд промоутера і його діалог з клієнтами, в якому виді підноситься продукція. У нашого агентства є не малий досвід проведення подібних промо-акций, і ми із задоволенням проведемо для Вас цікавий, креативний, а головне організовуємо семплінг який працює.

error: