Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Поради для початкуючого актора масових сцен


Спершу, їдь жити в те місто, де розвинена кіноіндустрія і зйомки різних тв-проектів – це, як правило, мегаполіси. Природно, ти можеш жити і в маленькому периферійному містечку, але у такому разі, шанси досягти успіху дуже малі, адже в цій індустрії мобільність грає велику роль. Щоб не зривати зйомки заміну акторові масовикові, буває, шукають в лічені хвилини і ось тут зіграє велику роль як скоро ти можеш з’явитися на знімальному майданчику.

Наступне що ти можеш спробувати – це стати учасником сервісу «Youneed» (youneed.com.ua). Реєструйся на сайті і вказуй анкетні дані.

У розділі «Кастинг» щодня розміщуються десятки свіжих вакансій. Оголошення і кастинг проходять модерацію, тому ти можеш бути упевнений в їх актуальності і чесності. Частенько, шукають акторів масових сцен, трохи рідше з’являються вакансії на епізодичні ролі.

Тепер необхідно активно зайнятися моніторингом пропозицій на сервісі. Як тільки з’явиться пропозиція, яка тебе зацікавить, і підходитиме твоєму графіку негай часу, пиши на вказану в оголошенні електронну адресу або дзвони на контактний телефон.

Якщо ти підійдеш для ролі – чудово, якщо ні – не зневіряйся і шукай інші пропозиції.

Після декількох відмов у тебе може скластися думка про те, що твоя зовнішність просто не підходить для зйомок або вона не кіногенична. Ми тебе запевняємо, що це далеко не так, адже для зйомок потрібні різні типажі людей : красені, ботани, азіати і чорношкірі, люди похилого віку і діти, худі і з надмірною зайвою вагою, люди з обмеженими можливостями і так далі

Треба бути готовим до пізнього затвердження твоєї кандидатури на роль. На знімальний майданчик треба приходити за 30 хвилин до призначеного часу, виконувати вказівки і не заважати знімальному процесу. Прагни до професіоналізму, від того, як ти себе проявиш залежить твоя кар’єра. Адже якщо з тобою легко і ефективно працювати тебе запросять не в один проект і може незабаром ти станеш повноцінним актором.

error: