Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Робота хостес в Києві, що треба знати?


Работа хостес в Киеве, что нужно знать

Для того, щоб влаштуватися працювати в хостес не треба спеціалізована освіта, поглиблені знання певних дисциплін. Проте кандидат повинен відповідати певним критеріям вибору :

– Мати привабливу зовнішність;

– Уміти легко входити в контакт і спілкуватися з людьми;

– Бути ввічливим і тактовним;

– Вік до 30 років;

– Бути високим, струнким, підтягнутим.

Першою людиною, зустрічаючою відвідувачів при вході в ресторан, клуб, торговий центр, готель часто являється представник хостес. Саме її зустріч визначає, з яким настроєм піде клієнт, чи вчинить він заплановані покупки товарів і послуг. Загалом, завдання хостес полягає у формуванні хорошого настрою у потенційних клієнтів і відвідувачів закладу. Така робота буде хорошим заробітком для дівчат і хлопців, здатних знаходити спільну мову з будь-якими людьми.

Робота хостес в Києві, за що вони отримують гроші?

Було б наївно вважати, що оплата в хостес здійснюється виключно за красиву посмішку. Представникам цієї професії іноді доводиться працювати по 12 годин в день, в деяких ситуаціях в нічну зміну. Весь цей час доводиться знаходитися на одному місці і виглядати «на відмінно». Представникам хостес часто доводиться залагоджувати конфлікти, працювати з різними категоріями клієнтів, де не завжди усі добрі і миролюбні люди.

Навіть після тривалого робочого дня, зовнішній вигляд дівчат не повинен видавати їх втому і роздратування, процес їх роботи постійно контролюють. Тому не слід вважати легкою роботу, де доводиться цілий день знаходитися в центрі уваги, зберігаючи гарний настрій і позитивне відношення до навколишніх людей.

Які особливості професії хостес?

Більшість компаній, при наборі кандидатів вимагають досвід роботи в цій сфері бізнесу. Проте цей показник не має первинного значення. Часто досить просто мати миролюбну зовнішність, спокійний характер, мати вік від 19 до 28 років. Для дівчат мінімальним критерієм зростання вважається 168 см, для юнаків аналогічний показник складатиме 180 см(завжди допускаються незначні виключення з правил).

Працівники мають бути акуратними і доглянутими, стежити за своєю зовнішністю, руками і волоссям. Пропозицій для дівчат хостес в цьому напрямі бізнесу значно більше порівняно з юнаками. Київ багатонаціональне місто, в яке приїжджає безліч іноземних туристів, якщо розглядається можливість їх відвідування закладу, де працюватиме хостес, співробітник повинен мати базовий рівень знань англійської мови.

Работа хостес Киев

Хороша робота для дівчат, як вона оплачується?

Заробітна плата повністю залежить від покладених на співробітника завдань. Не можна порівнювати розташування у рекламного стенду і роботу в громадських закладах (готелі, ресторани). У останньому випадку хостес повинен відповідати за зустріч і проводи гостей, стежити за порядком і чистотою закладу. У ресторані також практикується контроль над роботою офіціантів і вирішення конфліктних суперечок між клієнтами.

Робота хостес тут матиме на увазі спрощений варіант адміністратора закладу, природно і оплата такої праці буде досить високою. Оплата праці формується з базової ставки (частіше за фактично відпрацьований годинник), а також відсотка від кожного чека (зазвичай не більше 2-3%), за умови, що в обов’язку співробітника входить рекомендацію блюд з меню. За хорошу роботу передбачені бонуси, преміальні нарахування, є можливість кар’єрного зростання.

Хостес робота для студентів

Трудова зайнятість може бути частковою, учні вищих учбових закладів Києва можуть підібрати собі відповідний графік роботи, як після зайняття, так і у вільні і вихідні дні. Оплата нараховуватиметься за відпрацьований годинник, а студент отримає непогану надбавку до стипендії. Робота частіше легальна, у тому числі з можливістю офіційного оформлення в компанії Vladpromo. Ще одним напрямом роботи для студентів можуть стати нічні зміни, така послуга хостес практикується в нічних клубах, де графік роботи може складати з 8 годин вечори до 5-6 ранку.

Нічні зміни з виходом дві через дві ночі або тільки у вихідні дні. Відповідно зарплата за таку роботу буде приблизна на 30-40% вище за роботу в денну зміну, також може надаватися живлення за рахунок закладу, доставка додому автотранспортом і інші пільги. Для студентів такий заробіток часто в рази перевищує їх стипендію, дозволяє оплачувати проживання, живлення і навчання в столиці. Звичайно, працювати в нічні зміни важко, але ці незручності оплачуватимуться відповідно.

error: