Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Роздача листівок на перехрестях Києва


Роздача листівок на перехрестях забезпечить максимальне охоплення цільової аудиторії потенційних споживачів. Така реклама допоможе в просуванні вашого бізнесу, і ми допоможемо в реалізації рекламних ідей.

Необхідно відмітити, що найбільш ефективна роздача листівок на перехрестях в годину пік, коли на дорозі максимальна кількість автомобілів. Найбільш ефективний годинник уранішньої роздачі у буденні дні — з 8: 00 до 11: 00, вечірньої роздачі — з 16: 00 до 19: 00.

За одну роздачу, не залежно уранішня або вечірня, в середньому можна роздати до 350 листівок. Кількість роздаваних флаєрів може коливатися від погоди, порі року і від формату листівок.

Від рівня професіоналізму промоутера залежить якість реклами — роздачі листівок на перехрестях Києва. Щоб підвищити ефективність роботи промоутера і самої рекламної кампанії необхідно рекламника забезпечити спец-формою з логотипом рекламованого бренду. Водії охоче беруть рекламки від усмішливих людей.

Роздача листівок на перехрестях Києва і її ефективність

На успішність такої промо-акції впливає і зовнішній вигляд роздаваних листівок :

1. Якість поліграфії має бути на високому рівні.

2. Листівка повинна відповідати стилю рекламованої ТМ.

3. Розміщення на листівці окрім реклами, наприклад свіжих новин автосвіту, позитивно впливає на сприйняття рекламної інформації аудиторією.

З кожним роком такий вид реклами в Києві набирає популярності, через збільшення кількості авто на дорогах.

error: