Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Роздача листівок в ТРЦ


Роздача листівок небезпідставно вважається одним з найпопулярніших і досить ефективніших методів залучення клієнтів. Така рекламна кампанія дозволяє добре просувати Ваш товар або послугу. Проте для того, щоб добитися бажаного результату, необхідно врахувати ряд нюансів.

Рекламна кампанія: промоутери, роздача листівок

Одним з найважливіших чинників, що впливають на успіх усієї рекламної кампанії, є місце роздачі флаєрів (так називають листівки). Необхідно вибирати місця, де збирається або проходить багато людей. Це дозволить розповсюдити велику кількість продукції друкарні різним соціальним і демографічним групам. При цьому зважає на специфіку товару або послуги. Для цієї акції притягуються професіонали, робота яких доброзичлива, ненав’язлива і прикрашена обов’язковою щирою посмішкою.

У великих містах відповідним місцем для проведення подібної акції можна назвати станції метро. Людей завжди багато, треба тільки вибрати зручне містечко, де немає штовханини, і промоутери не заважатимуть городянам.

Якщо багато людей не користуються метро, то продукти харчування, побутову хімію і інші необхідні в побуті продукти купують усі. Йдеться про торгові центри.

Чому роздача листівок в ТРЦ особливо ефективна

За допомогою роздачі флаєрів в торговому центрі Ваш товар помічають усі соціальні верстви населення. Також це дозволяє відсторонитися від конкурентів і підкреслити свою індивідуальність.

Наші промоутери не стоять на одному місці. Динаміка дає можливість зацікавити людей на більшій території. Можете не турбуватися щодо можливих скарг від адміністрації ТРЦ. Нашим співробітникам проводиться інструктаж про те, що не слід заважати роботі продавців. Ніякі листівки не викидаються − про це наші фахівці також проінформовані. Крім того, за ними ведеться контроль і спостереження. Ви також можете у будь-який час відвідати їх і побачити, як проходить робота.

Ви часто можете зустріти оголошення «роздача листівок в Києві». Обов’язково варто відмітити, що ми не просто роздаємо візитки або брошури. Ми,  передусім, проводимо рекламну кампанію, яка викликає інтерес у оточення, а не роздратування. Спеціально підібрані молоді люди (Ви можете відібрати їх самі) справляють сприятливе враження, викликаючи у людей емоцію – перший маркетинговий ступінь на шляху до продажу товару або послуги.

Переваги роздачі листівок «VLADpromo»

Що Ви отримаєте завдяки роздачі листівок:

  • після роздачі флаєрів з рекламою Ваших послуг і/або товарів потенційний клієнт при собі має номер телефону Вашої компанії, адресу і інші контактні дані, схематичну карту проїзду і хороше перше враження;
  • через знижку або спеціальну пропозицію, описану на буклеті, компанія персонально звертається до споживача. Він з легкістю може покласти листівку собі в гаманець − головне, щоб дизайн і оформлення тексту продукції друкарні притягнув покупця не менше, ніж вигідна пропозиція;
  • наочно вибираємо цільову аудиторію. Орієнтуючись на зовнішні ознаки і вік, листівки потрапляють саме до тих людей, які зацікавлені у Ваших послугах або товарах;
  • вдалий вибір географії місцерозташування також збільшує ефективність рекламної кампанії.

Правильно проведена агентством «VLADpromo» акція стане хорошим джерелом залучення клієнтів для Вашої компанії. Є питання? Дзвоніть прямо зараз.

error: