Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Роздача реклами на вулиці


Грамотна організація рекламної кампанії допоможе прискорити розвиток нових проектів і підтримати популярність вже наявних.

Рекламне агентство «VLADpromo» готове узяти на себе усі турботи по розробці і реалізації рекламних проектів будь-якої складності.

Ми надаємо повний спектр рекламних btl- послуг, а однією з найбільш затребуваних в нашому агентстві заслужено вважається роздача реклами на вулиці.

Ключові принципи роздачі реклами на вулиці

Звернувшись в рекламне агентство VLADpromo, Ви можете замовити не лише окремі послуги з поширення реклами на вулицях міста. У Вашому розпорядженні – повний спектр рекламних послуг з просування нових брендів, торгових марок, акцій.

Поширення реклами на вулицях міста – найшвидший і доступніший спосіб залучення цільової аудиторії, а іноді листівки стають практично єдиним дійсно ефективним способом інформування Ваших клієнтів про майбутні події. Так, за допомогою поширення листівок Київ на вулицях міста можна швидко оповістити городян про будь-який майбутній захід: від акції в найближчому магазині до відкриття нового торгового центру або проведення грандіозного концерту.

Замовивши роздачу рекламних листівок в агентстві «VLADpromo», Ви отримаєте масу переваг:

  • Бездоганна якість. Наші співробітники детально продумають структуру усієї рекламної кампанії. Ми врахуємо кожне побажання і зробимо усе можливе для досягнення максимально високих результатів.
  • Оперативність. Ми гарантуємо, що рекламна кампанія буде розроблена і проведена в найкоротші терміни. Ми цінуємо Ваш час.
  • Максимальна ефективність. Ми завжди працюємо на результат, тому прагнемо зробити вашу рекламу максимально ефективною.

Команда висококласних фахівців-рекламників допоможе Вам розробити дизайн листівок, продумати оптимальні терміни і географію проведення рекламної кампанії.

Найширший спектр послуг

Рекламне агентство «VLADpromo» надає повний спектр рекламних послуг. Роздача реклами на вулиці – лише одне з десятків завдань, які ефективно вирішують наші фахівці.

Команді рекламістів нашого агентства Ви можете довірити проведення будь-яких промо-акцій. Ми також готові забезпечити ефективну передвиборну агітацію, якісну організацію флешмобів

error: