Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Розклеїмо ваші оголошення


Регулярне розклеювання оголошень в одних і тих же районах міста, дозволяє добитися популярності і популярності рекламованого продукту серед цільової аудиторії. При потребі в купівлі цього виду товару, потенційній споживач швидше за все зупиниться на продукті з реклами.

Такий вид кампанії має накопичувальний характер, і ми рекомендуємо поєднувати тривіальне розклеювання листівок з проведеннями різних промоушенів. Необхідно «надокучити» потенційному споживачеві яскравими листочками і короткими фразами, що швидко запам’ятовуються.

Необхідно ретельно продумати як найефективніше провести таку, на перший погляд не складну, рекламну кампанію.

Нижче ми наведемо декілька рекомендацій, дотримуючись яких ви доб’єтеся максимального успіху в просуванні бренду( РА VLADpromo – Ми розповсюдимо ваші оголошення) :

  1. Розклеювання рекламних оголошень, афіш найбільш вигідна в сферах:  снять/здати/продати різну нерухомість; рекламі послуг; надання ремонту; рекламі гарячих пропозицій мережевих магазинів і тому подібне
  2. Необхідно з’ясувати цільову аудиторію і де вона найчастіше буває.
  3. Поклейку оголошень краще всього проводити на дошках оголошень в спальних районах, зупинках і спеціально відведених для цього місцях (міського парку, площі).
error: