Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Що таке event агентство?


Івент-індустрія активно розвивається в Україні. Термін «event» перекладається з англійської мови як захід (подія). Під таке поняття підпадають такі урочистості, як весілля, корпоративні вечірки, дні народження, ювілеї, презентації, виставки, конференції, семінари. Івент агентство – це компанія, що спеціалізується на організації подібних урочистостей, розважальних заходів та рекламних акцій різного формату.

Які переваги має event-агентство?

Насамперед, це безцінний досвід у організації подібних заходів. Потенційний клієнт страхує себе від виникнення будь-яких непередбачених ситуацій, у компанії для подібних випадків завжди є «план Б». У агенції добре налагоджена робота з підрядниками, вони мають контакти професійних артистів, флористів, декораторів, фотографів та ведучих на захід. Організатори не просто мають доступ до бази даних, але й повною мірою мають інформацію про досвід та компетенцію кожного учасника. Адже визначити по фото або відео матеріалам компетенцію артиста, що запрошується, досить складно, а ось фахівці агентства мають належний досвід у подібному підборі. Співробітники event-агентства добре знають про потенціал кожного співробітника, який запрошується для роботи.

Як правильно організовувати захід?

Організаційні процеси мають на увазі масу телефонних дзвінків та зустрічей, спеціалісту компанії доводиться враховувати масу всіляких дрібниць та нюансів, необхідних для проведення свята на дійсно високому рівні. Завжди необхідно мати запасний варіант, робота з людьми займає багато сил та часу, а певні питання просто неможливо вирішити без належного досвіду та знання роботи системи. У роботі агентств обов’язково використовують договір із клієнтом, де детально прописують відповідальність сторін, права та обов’язки клієнта та компанії організатора заходу. У разі виникнення будь-яких проблем у роботі з артистами та іншими особами, залученими до заходу, клієнт завжди може розраховувати на отримання матеріальної компенсації.

Можливі недоліки event-агентств

Цей напрямок бізнесу є новим для українського бізнесу, тому високим залишається ризик зіткнутися з непрофесіоналами. Такі люди не мають належного досвіду роботи, тому співпраця з ними обіцяє замовнику суттєві ризики. Уважно поставтеся до вибору агентства, прочитайте відгуки про компанію, дізнайтесь про час її роботи на ринку надання організаційних послуг. Існує упереджена думка, що звернення до агенції приносить замовнику додаткові витрати. Насправді подібне твердження докорінно не вірне, комісія агентств за свої послуги варіює в діапазоні від 5 до 10% від загальної суми контракту. А враховуючи можливість професійної компанії домовитися про отримання знижки, сума переплати може бути близькою до нуля.

event агентство

Чому варто мати справу з event-агентствами?

Якщо ви намагалися хоч раз самостійно організувати якесь свято, вам відомо, з якою складністю доводиться стикатися. Ще одним вагомим аргументом на користь вибору професіоналів є швидкість підготовки заходу, адже в більшості випадків рішення провести певний захід приходить в останній момент. Співробітникам агентства часто доводиться працювати в обмеженому часовому проміжку, що також викликає додаткові складнощі в організаторській діяльності. Заходи організовуються на знакові життєві події, вони також можуть бути присвячені певним видам розвитку бізнесу. Тому якщо у вас раптом не вийшло на належному рівні самостійно провести виставку чи презентацію, не можна звернутися до event-агенції та все виправити. У рівній мірі це відноситься до весілля, ювілеям та дням народженням, допущені при організації помилки будуть невиправні. Тому не варто прагнути заощадити мінімальну суму та зіпсувати собі все свято, подібний ризик не виправданий.

Як правильно вибрати Event-агентство?

Для того щоб унеможливити виникнення будь-яких проблем пов’язаних з вибором компанії організатора заходу, уникнути незапланованих матеріальних втрат, слід виконати ряд простих рекомендацій:

  • Врахувати досвід агенції. Просто перевірте дату реєстрації компанії, цей метод не дає стовідсоткової гарантії, адже досвідчені співробітники можуть переходити до молодих компаній, а на їхнє місце приймається некомпетентний персонал, але певні дані така інформація може дати;
  • Прочитати реальні відгуки про роботу агентства та не полінуватися після співпраці залишити свій коментар. На сайті компанії завжди є розділ «Відгуки» або «Наші клієнти», тут можна отримати масу корисної інформації;
  • Вивчити каталог послуг та список підрядників. У такому списку має бути максимально корисна інформація, наприклад, про досвід роботи, участь у конкурсах, наявність нагород та премій;
  • Показником успішності компанії завжди буде її офіс. Також багато що можна сказати про серйозність агенції ознайомившись із сайтом компанії.

Не бійтеся ставити багато запитань, вимагати додаткової інформації, питати про гарантії та матеріальну відповідальність. Кожна агенція зацікавлена в клієнтах, тому намагається надати найвигідніші умови співпраці.

error: