Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Швидка реклама — розклеювання оголошень


Мабуть, найбільш бюджетним і досить дієвим видом «швидкої реклами» продукту, послуги або ще не відомою ТМ, є — розклеювання оголошень. Але, щоб ефективність рекламної кампанії зросла в рази, Ми пропонуємо тривіальне розклеювання поєднати з промоушенами (різними видами семплінга — безпосереднє ознайомлення потенційного покупця з товаром, що продається, або послугою).

Розклеювання оголошень — ефективна і швидка реклама

Розклеювання рекламних листівок проводиться на спеціальних вуличних афішах, які встановлені в громадських місцях : уздовж вулиць, стовпах, під’їздах, зупинках громадського транспорту, стінах будівель. Цей вид реклами можна використати як окремо, так і в симбіозі з іншими видами, наприклад, роздача листівок в людних місцях або поширення брошур по поштових скриньках.

Залежно від цілей рекламної кампанії замовника можливе регулювання рясності і частоти розклеювання листівок (якщо товар треба збути в найкоротші терміни регулярність і кількість оголошень буде найбільша).

Ваші оголошення повинні запам’ятатися людям, і коли виникне потреба в цьому продукті вони виберуть продукт з листівки. Важливим є те, що розклеювання оголошень є «швидким» ефективним видом реклами, реклама починає працювати буквально після першого дня розклеювання.

error: