Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Співробітництво

Вас цікавить співпраця з нашим рекламним агентством?

Наше рекламне агентство відкрито для співпраці з усіма зацікавленими особами та структурами. Ми будемо особливо раді співпрацювати з рекламними агентствами і їх відповідальним за медіапланування, співробітникам всіх органів, відповідальним за рекламу та/або маркетинг й власникам якісних веб-ресурсів.

Якщо Ви прагнете до розширення надання нових видів рекламних послуг і істотного збільшення кількості замовлень по рекламі, – ми готові до обговорення умов співпраці. Будемо раді співпрацювати з Вами, проводити спільні проекти для збільшення пропозицій нашим клієнтам.

Так само, для збільшення ринку збуту, ми можемо бути Вашими представниками в містах, в яких Ви не працюєте або Ви нашим представництвом, якщо ми не охоплюємо Ваше місто.

Ми раді будь-якому взаємовигідної співпраці! Не соромтеся звернутися до нас. Ми з радістю будемо співпрацювати з Вами. Просто зв’яжіться з нами для обговорення можливих схем спільного взаємовигідного співробітництва.

 

Ми співпрацюємо:

03FDknJmbj8

Сервіс Youneed представляє собою зручний і простий інструментарій для вибору і замовлення послуг хостес і хост, моделей, піджейок , акторів і масовки. Завдяки сервісу у Вас є можливість зробити захід або зйомку успішною і такою, що запам’ятається. Якщо ви є замовни ком, Ви можете здійснити пошук швидко і легко.

Даний сервіс також надає Вам можливість додавати власні кастинги і оголошення. Цей сервіс – продукт роботи команди професіоналів, ми сподіваємося, що наша багаторічна праця спростить повсякденні завдання замовникам, кастинг-директорам, агентам, режисерам, продюсерам і відкриють їм нові можливості.

Веб-сайт: https://youneed.com.ua

 

error: