Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Вибираємо кращі місця для розклеювання оголошень


Розклеювання оголошень – хороший спосіб притягнути клієнтів і збільшити дохід Вашого бізнесу. З одного боку, завдання по поширенню рекламної друкарні може здатися простим. Давайте розглянемо, які підводні камені можуть зустрітися на цьому шляху.

Що це означає? Давайте по порядку. Основна мета цієї рекламної кампанії – притягнути увагу людей до свого товару або послуги. Кінцевий результат залежить від багатьох чинників: як маркетингових і технічних, так і законодавчих. Річ у тому, що в недозволеному місці розклеювати оголошення заборонено законодавством. За таке  адміністративне порушення передбачені штрафи від 340 до 1360 гривен.

Місця для розклеювання оголошень треба вибирати акуратно

Хочете зберегти свої нервові клітини і отримати відмінний  результат? Якщо так, то краще всього  звернутися до нас – в рекламне агентство «VLADpromo». За роки своєї діяльності наша команда фахівців склала список місць для розклеювання оголошень. У цей перелік входять території, які в день проходять тисячі і навіть сотні тисяч людей. Крім того, Ви завжди будете упевнені в тому, що Вам не подзвонять розлючені жителі району або якої-небудь громадської організації.

Окрім спеціальних, відведених під рекламу, місць в центрі міста, є дошки поряд з під’їздами і на зупинках. Так, на зупинках в очікуванні транспорту все одно нічим зайнятися, тому практично усі люди читають текст на плакатах. Але погодьтеся, Вам треба, щоб реклама притягала і, нехай хоч би ненадовго, але заволодівала мисленням людини

Розклеювання оголошень – тільки частина рекламної кампанії

До розклеювання необхідно, власне, створити цей плакат, який пробереться в голови жителів міст і районів. Спершу треба визначитися з форматом оголошення : його розміром, шрифтом і так далі. Якщо виходити з вартості, то роздрукувати плакати меншого розміру буде варто дешевше.

Оптимальним рішенням фахівці називають формат А5. Щоб краще представити, А5 складає половину альбомного листа(А4). Звичайно, Ви можете використати ще менші розміри, але на такій ділянці паперу поміститься мало тексту. До того ж розглянути таке оголошення на середній відстані буде дуже проблематично. Просто повісьте один екземпляр на шафу і спробуйте прочитати інформацію на відстані 3-6 метрів.

_MG_7148

Ви можете вибрати для друку білий або кольоровий папір. Майте на увазі, що використання повнокольорової графіки або глянцю набагато ефективніше привертає увагу перехожих. Звичайно ж, і ціна на цю поліграфію набагато вища.

Дизайн плакату – початок компанії

Окрім яскравих фарб, що запам’ятовуються, Вам треба заінтригувати людей своїм унікальним і, головне, вигідною пропозицією. Ось декілька порад, як можна створити хороший маркетинговий текст:

  •  розпочніть текст з інформації про грандіозні знижки (знижка 30% виглядає дуже привабливо);
  • намагайтеся використати не більше 15-20 слів;
  • великий розмір шрифту (ключові слова при необхідності виділяємо ще більшим шрифтом і/або іншим кольором).

Це тільки частина пунктів  з усієї  рекламної стратегії. А що робити, якщо  Вам ніколи запам’ятовувати усі ці поради  просто тому, що є маса інших справ, але клієнти як і раніше потрібні? Відповідь проста. Надайте це  нам. Рекламне агентство «VLADpromo» знає, як провести все на вищому рівні, адже ми організовуємо таку кампанію далеко не вперше. Дзвоніть прямо зараз, і ми дамо відповідь на усі Ваші питання.

error: