Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Як потрапити в масовку на телебачення


Люди жадають слави і визнання. Раніше здійснити свою мрію було складно, але не зараз, адже досягти цього можна за допомогою інтернету. Щоб стати відомим і знайти свою публіку, абсолютно неголовне при цьому бути володарем таланту, адже досить мати харизму і новаторський підхід до справи і тебе неодмінно упізнають. Спробувати себе в ролі актора масовки або студійного глядача телепередач може кожен.

Как попасть в массовку на телевидение

Кіноіндустрія в нашій країні хоч і не бере якістю, але кількістю може поборотися з багатьма країнами і потрапити в кінострічку не дуже-таки і важко навіть, той хто не має до цього ніякого відношення і тим більше відповідної освіти. Про це говорять численні оголошення з подібним текстом «кастинг на роль».

Актора масових сцен, глядача або персону телешоу для телепроекту потрібно завжди, переконатися в цьому, можна проглянувши телепрограму і проаналізувати кількість телешоу, які йдуть в ефірі цілодобово.

Телебачення потребує цікавих людей, які притягнуть глядача до екрану. У зв’язку з цим агенти знаходяться в постійному пошуку цікавої особи. І ваш тип може підійти для масовки в телешоу, для реклами або крихітної ролі в кіно.

Для того, щоб відчути смак закулісного життя і взяти безпосередню участь в телепроекті, необхідно усього лише зареєструвати свою анкету на сайтах пошуку акторів масових сцен і щодня мониторити дошку оголошень на сайтах в розділі «КАСТИНГИ»: youneed.com.ua . І на вимогу декількох з них ви точно підійдете, головне не зневірятися.

Але не думайте, що робота масовки така легка. Знімальний день може тягнутися більше половини доби, на протяг яких вам доведеться тільки нерухомо сидіти, за невеликий гонорар. Він залежать від бюджету проекту і міри вашої участі в нім. Чи готові ви витратити безліч часу за секунду на екрані — рішення за вами. Бажаємо усім виконання своєї мрії дитинства «потрапити на TV».

error: