Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Як стати актором масових сцен?


Почнемо ми, напевно, з азів. Розберемо все по поличках, спершу хто такі актори масових сцен?

Актори масових сцен — це багато людей, різного віку, зовні не повторюваних. Цінується не лише краса і правильні риси обличчя, але і індивідуальність і оригінальність! Тобто якщо ви, наприклад, карлик то у Вас набагато більше шансів стати актором масових сцен, ніж у людини із стандартним ростом.

У нашому столітті, усі хочуть добре жити і мати хорошу роботу з пристойною заробітною платою. Зараз можна запрацювати, де завгодно. Починаючи від офісної роботи, роздачі листівок, роботи в інтернеті, зйомки в масовці телепередач, кіно, рекламного ролика, на заводі і так далі закінчуючи власним бізнесом.

Для багатьох людей зйомки  в масовці є головним заробітком! Ні для кото не секрет, щоб зніматися у багато бюджетних фільмах в головних ролях треба розпочинати з малого, якраз масовка — це те, що треба! Звичайно, знятись в рекламі в головній ролі набагато складніше, ніж просто в масовці. Саме тут дуже вагомим фактом є ваша зовнішність, НІКОЛИ не одягайте на зйомку одяг в дрібну клітину і смужку (під час  зйомки вони відображатимуть перешкоди, що дуже дратує знімальну групу), у більшості випадків вас все одно переодягнуть в реквізити студії.

Зараз засмучу усіх, хто думає, що після першої  зйомки в масовці ваш телефон розриватиметься від пропозицій, це не так. Часто треба пробувати пробиватися самому, можете поїздити по кастингах на головну роль в рекламі, телепередачі.

Головне — це ніколи не опускати руки і пробувати домагатися своєї мети, тих ролей яких ви хочете!

Скажу по секрету  зйомки це настільки яскравий, барвистий і незвичайний процес. Що навіть роль в масовці в Києві залишить безліч яскравих спогадів на усе ваше життя! Дуже дивне відчуття, коли в кадрі всього 1-2 людини і за кадром людей 20, і кожен з них відповідає за якийсь процес, світло, звук, камера. Який в подальшому перетвориться на барвисту картинку на ваших екранах.

У нашому RA VLADpromo ви зможете знайти безліч пропозицій, які зможуть вас зацікавити!

Рекомендую кожному у своєму житті знятися в масових і головних ролях, повірте вас не залишить байдужим ця подія!

Якщо ви бажаєте брати участь в  зйомках, масовках обов’язково реєструйтеся і додайте свою анкету  на сервіс Youneed : https://www.youneed.com.ua

error: