Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Який клей краще підходить для розклеювання оголошень?


Розклеювання оголошень – це спосіб ефективної реклами, перевірений десятиліттями. Але все частіше, через малий проміжок часу на місці розклеювання ми не знаходимо навіть сліду від оголошення. Це супроводить безліч причин, але одна з них, здавалося б, найпримітивніша, це використання при розклеюванні непідходящого клею. 

Частенько, розклеювачі орудують першим клеєм, що попався в магазині, цим же приводячи рекламну акцію до малої ефективності або навіть до абсолютного провалу.

Як же не допустити фіаско і вибрати правильний клей?

В першу чергу, переконаєтеся, що вибраний Вами продукт підходить для паперу. Адже наскільки він добре буде справлятися з поставленим завданням залежить від, того для якого матеріалу він був створений. Зараз є достатньо клеїв, призначених для конкретних матеріалів, – скло, дерево, різні полімери і природно призначені для паперу. Переконайтеся, що цей вид клею підходить саме для Ваших потреб.

Наступне, на що треба звернути увагу це за який час він починає працювати. Адже є клеї, у яких час схоплювання поверхонь великий і після його нанесення. Для такої роботи необхідно вибирати клей з максимальною швидкістю роботи.

Не мало важливим чинником є температура, при якій ведеться розклеювання. Безліч видів клею при мінусовій температурі відмовляються працювати, просто втрачають свої властивості. В даному випадку, необхідно вибирати клей стійкий до низьких температур. За таким принципом треба вибирати і в жаркий час, тут підійде клей більш високої щільності, призначений для високої температури.

Важлива і цінова політика. Адже використання дорогого клею при розклеюванні оголошень приведе до більш високої вартості цієї рекламної акції в цілому.

Таким чином, вибір правильного клею для розклеювання виявився цілим мистецтвом, від якого залежить ефективність рекламної кампанії.

Відповідаючи на питання, поставлене в заголовку статті : Який клей краще підходить для розклеювання оголошень? Ми радимо використати клей ПВА. Адже цей клей має усі вище перелічені якості: він склеює безліч поверхонь, в першу чергу папір і дерево створюючи, міцний клейовий шов; існує безліч видів ПВА для різних температурних умов; низька цінова політика.

какой клей лучше подходит для расклейки объявлений

error: