Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Замовлення промоутерів в Києві


Правильний вибір і мотиваційна складова промоутерів забезпечує успішність проведення рекламної акції і лояльне відношення споживача до рекламованої ТМ. Тому до замовлення промоутерів в Києві  треба підходити відповідально.

VkK7-8RgDsI

Хто такий промоутер?

Промоутер — людина, яка займається просуванням продукції різними способами : роздачею листівок або займається промоушеном товару, послуги. Це професія для молодих людей, які хочуть заробити грошей на тимчасовій основі.

Чим займається промо-персонал?

Промоутер знайомить потенційного споживача з перевагами рекламованого продукту або послуги. Притягає увага до товару і відповідає грамотно на поставлені питання людей, що зацікавилися. Перед початком підбору промоутерів в Києві необхідно уточнити мету і завдання промо-акції, у такому разі ви уявлятимете собі образ людей, які повинні рекламувати цей продукт.

Так, велике значення має зовнішність промоутерів. Перевага буде на стороні людей, які виглядають природно і не зухвало(пірсинг, тату, колір волосся, зачіска і тому подібне) і вітаються молоді люди з ентузіазмом. Не забувайте, участь осіб до 21 року в рекламі алкоголю і тютюнових виробів заборонена.

Важливим чинником, окрім зовнішніх даних, являються комунікативні навички, чим вони яскравіші, тим ефективність рекламної кампанії вища. Визначте товариськість кандидатів за критеріями: швидка відповідь на спонтанне питання, відсутність дефектів мови. Вітається також не конфліктність і стресостійкість.

Щоб замовити промоутерів в Києві, звертайтеся в наше рекламне агентство, і ми з радістю організовуємо вам якісну роздачу листівок, ефективну промо акцію ! Замовлення промоутерів Київ має систему лояльності, чим більше замовлення — тим більші знижки.

error: