Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Хостес-модель

Передусім, хостес – це хазяйка, обов’язком якої є привітний прийом гостей. Вона є обличчям закладу або заходу, тому завжди, незалежно від обставин, має бути доброзичливою, ввічливою і уміти щиро посміхатися. Оскільки не завжди клієнти приходять у відмінному настрої або мають приємний характер, хостес повинна володіти підвищеною стресостійкістю. Їй доведеться залагоджувати конфлікти і згладжувати неприємні ситуації.

Хостес-модель, як гостинна хозяйка, не лише зустрічає гостей, але і відповідає за їх розсадження. Вона проводжає їх до столика і передає до рук офіціантів. Як варіант, в її посадові обов’язки може входити координація роботи офіціантів.

Дуже важливим в роботі хостес є не лише уміння поводитися спокійно і витримано, але і наявність високого культурного рівня. Хоча вища освіта не обов’язкова, але все таки бажано. Хостес повинна уміти підтримати бесіду з клієнтом, мати грамотну мову і приємний голос. Великим плюсом вважатиметься знання одного або декількох мов. Це дозволить спілкуватися з іноземними клієнтами не жестами, а за допомогою приємної бесіди, що складе позитивне враження від закладу і підвищить його статус.

Хостес-модель зустрічає гостей і від неї багато в чому залежить, з яким настроєм відвідувач проведе час і скористається пропонованими послугами. Одним з головних критеріїв вибору на цю посаду є наявність приємній зовнішності. Деякі компанії висувають строгіші вимоги, наприклад, дівчина або хлопець повинні мати модельну зовнішність, певний колір волосся і т. д. Але найчастіше, важливішою стає чарівливість претендентки. Хостес-модель повинна викликати прихильність до себе, викликати приємні емоції, що є обов’язковою вимогою до цієї професії.

Враження, яке складеться у людини при відвідуванні того або іншого закладу, багато в чому залежить від того, як його там зустрінуть. Від загальної атмосфери залежить його бажання стати постійним клієнтом і повернутися сюди ще раз.

У обов’язку хостес в Києві входить створення правильного позитивного настрою, вона повинна володіти:

 • приємною зовнішністю і чарівливістю
 • бути спокійною, терплячою, уміти щиро посміхатися
 • мати достатній загальний рівень інтелігентності, грамотну мову
 • знати декілька іноземних мов.

Хостес-модель

У компанії «VLADpromo» Ви зможете вибрати хостес-модель по фотографіях, а також підібрати дівчат або хлопців за особливими критеріями: зростання, колір волосся, тип зовнішності, знання іноземних мов. Хостес модель, окрім наявності модельної зовнішності, матиме і яскраву індивідуальність.

Варіанти, де можна задіяти послуги хостес-моделей:

 • зустріч і розсадження гостей на урочистому заході
 • реєстрація гостей, збір необхідної інформації
 • обслуговування гостей на заході: приготування напоїв, фотографування гостей, роздрук плану заходу
 • ділові прийоми
 • презентації в автосалоні
 • участь в розважальних заходах: фестивалі, турніри, розіграші, покази мод, рекламні акції і багато  іншого.

Оскільки вимоги агентства «VLADpromo» до хостес-моделей досить строгі: бездоганна зовнішність, особиста чарівливість, ввічливість, грамотність і знання іноземних мов, Ви можете бути упевнені − Ваш захід пройде на вищому рівні.

error: