Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Моделі в Києві

Вас чекає проведення масштабного заходу, важливої зустрічі або грандіозної виставки? Не знаєте, як краще організувати прийом гостей і створити на майбутньому вечорі невимушену дружню атмосферу?  Рекламне агентство «VLADpromo» допоможе знайти оптимальне рішення для будь-якої з цих проблем. До професійної моделі сьогодні пред’являються високі вимоги. Але критерії вибору в агентстві «VLADpromo» ще вищі!  Тому, звертаючись до нас, ви можете бути упевнені в професіоналізмі і досвідченості кожної запропонованої моделі.

Вибирайте кращих моделей Києва на будь-який захід

Якщо вам потрібні красиві, комунікабельні і освічені дівчата, можемо запропонувати масу варіантів. Рекламне агентство «VLADpromo» працює тільки з професійними хостес. Хлопці і дівчата презентабельної зовнішності стануть справжньою прикрасою будь-якого урочистого заходу або свята, адже вони не лише красиві і товариські. У нашому агентстві ви знайдете розумних і освічених молодих людей, що володіють декількома іноземними мовами і здатними підтримати світську бесіду.

Вибрати відповідну модель ви можете, детально вивчивши наше портфоліо. Якщо ж у вас є особливі побажання відносно зросту, кольору волосся або навіть відтінку очей – просто повідомте нас. Ми зробимо усе можливе, щоб в найкоротші терміни підібрати для вашого заходу ідеальних моделей.

Звертаючись в рекламне агентство «VLADpromo», ви отримуєте масу переваг :

 • висококласна організація будь-якого заходу;
 • щонайширший вибір професійних хлопців і дівчат моделей;
 • ефективна реклама майбутньої події.

Бездоганна організація

Кожна з наших моделей стане справжньою прикрасою будь-якого заходу : від невеликої виставки до грандіозної званої вечері. На будь-якій святковій урочистості або діловій зустрічі моделі рекламного агентства «VLADpromo» привітно зустрінуть гостей, проведуть їх на місця, ознайомлять з програмою майбутньої події. Такі дівчата – це не просто обличчя вашого свята. Вони – його особлива родзинка і головна гордість.

Моделі на заходи в Києві:

 • для подіумних показів;
 • для роботи в шоу-румах;
 • для зйомок в кліпах, fashion журналах, каталогах;
 • для зйомок в рекламі;
 • для проведення промо-акцій;
 • на виставки;
 • моделі боді-арт, моделі ню;
 • піджейки / танцівниці гоу-гоу;
 • у ресторан;
 • перекладачі модельної зовнішності.


Звертайтеся до нас вже зараз і ми в найкоротші терміни знайдемо моделей, які допоможуть провести будь-що, навіть найбільш відповідальний захід на вищому рівні. За допомогою команди рекламного агентства «VLADpromo» навіть невелика прес-конференція нічим не поступиться шикарним королівським прийомам.

Вартість роботи моделей: 200-500 грн/година в залежності від проекту, заходу.

*мінімальний час роботи моделей від 2-х годин на день.
*перерва персоналу кожні 2 години по 15 хвилин.

Послуги моделей від компанії Vladpromo

Залучення юнаків і дівчат модельної зовнішності для проведення заходів – один з самих кращих способів підвищити його статус. Якщо ви створюєте бренд для стильних і молодих покупців, то послуги моделей вам просто потрібні. Вони допомагають притягнути увагу прогресивної аудиторії, близької до поточних тенденцій моди. Також вони допоможуть вам успішніше провести презентації, підвищити їх статус і притягнути більш платоспроможну аудиторію.

У нас є велика база моделей, завдяки якій ви зможете знайти дівчину або юнака з певними рисами зовнішності, фігурою або кольором очей. З нами працюють тільки професіонали, які уміють поводитися в суспільстві і здатні прикрасити своєю присутністю будь-який захід.

Ми готові підібрати персонал для будь-яких рекламних акцій, вечірок і презентацій. Подзвоніть нам, і ми проконсультуємо вас з умовами замовлення послуг моделей саме для вашого проекту.  Наші фахівці допоможуть вам підготувати захід в стислі терміни. Якщо ви хочете отримати перший результат в найближчу добу – замовте зворотний дзвінок або наберіть номер нашого агентства самостійно. З вами працюватимуть тільки розумні і освічені люди, професійні фахівці – це забезпечить успіх вашого заходу. З нашою допомогою воно пройде без проблем і обов’язково відбудеться.

error: