Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Промоутер-консультант в Києві

Промоутер-консультант допомагає потенційним клієнтам вибрати товар, роблячи акцент на певному бренді. Він просуває конкретний товар або послугу, розповідає про його переваги. Наша компанія пропонує відповідальних і досвідчених фахівців, які якісно проконсультують клієнтів. 

Промоутери знають, як ненав’язливо рекламувати торгову марку і перемагати людей вчинити купівлю. Фахівці мають великий досвід роботи і розуміють, як притягнути увагу клієнтів.

Хто такий промоутер-консультант?

Вже не один рік затребуваністю користуються промоутери-консультанти. Їх послуги потрібні різним фірмам, які хочуть просунути свій товар або послугу. Фахівець виступає в ролі посередника між продавцем і покупцем. Він робить все для того, щоб притягнути увагу до певного бренду.

Промоутер повинен ненав’язливо розповідати переваги компанії і нахвалювати продукт. Якщо фахівець добре працює, тоді у людини не виникне відчуття, ніби її змушують щось купити. Вона самостійно прийме подібне рішення, тому як дійсно зацікавиться товаром. 

Наші промоутери-консультанти знають, як грамотно зацікавити потенційного покупця. Вони уважно відносяться до кожної людини, відповідають на виниклі питання. Працівники заздалегідь вивчають інформацію про бренд і товар. Саме тому вони можуть упевнено розповісти про достоїнства рекламованого продукту.

Промоутери дозволяють швидко просунути послугу і підвищити популярність фірми. Без них значно складніше притягати потенційних клієнтів. Люди обов’язково зацікавляться товаром і захочуть його придбати. Цілком можливо, що в майбутньому ще не раз людина вибере рекламовану фірму і навіть розповість про неї знайомим. 

Обов’язки промоутер-консультанта

Ми розуміємо, наскільки важливо якісно прорекламувати товар, тому даємо можливість клієнтові самостійно визначити список обов’язків промоутера.  Можна приблизно сказати, які функції зазвичай виконує фахівець. Усі його дії будуть спрямовані на рекламу послуги або товару, тому як основне завдання – притягнути клієнтів. 

Зразкові обов’язки працівників:

 • Консультування людей в питаннях, пов’язаних з товаром. Фахівець може розповісти про спосіб застосування, якість, склад, технічні характеристики. При необхідності фахівець може продемонструвати продукцію.
 • Продаж продукції. При необхідності промоутер займеться реалізацією товарів.
 • Підвищення лояльності до торгової марки. Працівник позитивно відзиватиметься про бренд і покращуватиме його репутацію.
 • Ведення звітності. Фахівець фіксуватиме результати своєї діяльності.
 • Контроль наявності рекламованих товарів. Промоутер завжди знає, скільки продуктів залишилося.
 • Збір контактних даних. При необхідності він запропонує людям, що зацікавилися, заповнити анкети, залишити номери телефонів.
 • Видача пробників продукції. Це хороший спосіб притягнути нових клієнтів.
 • Підтримка порядку на робочому місці. Фахівець простежить за тим, щоб все було чисто і красиво.

Наші промоутери відповідально підходять до справи і завжди виконують поставлені перед ними завдання. Фахівці завжди прислухаються до прохань клієнтів і роблять все для того, щоб рекламна компанія виявилася ефективною. Ми гарантуємо, що працівник швидко доб’ється результату і просуне компанію.

Якості промоутера-консультанта

Хороший промоутер повинен мати певні якості, інакше він не зможе ефективно працювати. Наші фахівці відповідають усім вимогам і уміють заманювати покупців.

В першу чергу, консультант повинен уміти щиро посміхатися і приємно спілкуватися з людьми. Він зобов’язаний бути ввічливим і чемним, щоб не втратити покупця. Додатково промоутер повинен уміти знайти підхід до кожного клієнта і розуміти, що його може притягнути. Припустимо, для літніх людей важлива низька ціна послуги або товару, а також користь для здоров’я. Саме на ці речі і доведеться робити акцент під час консультації.

Консультант зобов’язаний добре виглядати і рівно стояти під час розмови. Навіть якщо він втомився, то не можна це показувати. Важливо, щоб людина була стійкою до стресових ситуацій, оскільки ні в якому разі не можна зриватися і грубити потенційному покупцеві. 

Наші фахівці грамотно спілкуються і переконливо розповідають про товари. Вони уміють знаходити підхід до кожного клієнта, дотримуватися дисципліни і підтримувати робоче місце в ідеальному стані. Усі промоутери енергійні, комунікабельні і упевнені в собі. Вони тактовно розкажуть про продукт або послугу, похвалять компанію і згадають переваги. 

Кому потрібні послуги промоутерів?

 1. Рекламники згодяться багатьом компаніям, які зацікавлені в швидкому розвитку і просуванні. Навіть хороші продукти будуть непопулярними, якщо відсутня реклама. Важливо звернути увагу на конкретний товар, щоб отримати перевагу над конкурентами. Промоутер-консультант закликатиме людей придивитися до продукції або послуги, а також розповість, чому треба вибрати певний бренд.
 2. Особливо промоутери потрібні фірмам і магазинам, що пропонують продукти. На їжу завжди є попит, але при цьому багато конкурентів. Важливо зацікавити людей і зробити акцент на конкретний товар. 
 3. Послуги консультантів згодяться брендам, що продають техніку. Сучасні технології швидко розвиваються, тому треба тримати людей в курсі новинок. До того ж, покупці повинні знати, чим один прилад кращий за інших. 
 4. Грамотна реклама згодиться косметичним продуктам. У магазинах зустрічається великий асортимент, тому важливо виділити конкретний бренд. Покупці повинні дізнатися про новий товар і захотіти його придбати.

 

Ціна: 95-110  грн/година (залежно від кількості людей та проекту).

*один супервайзер може контролювати від трьох до п’яти точок, залежно від їхнього розташування один від одного. Вартість роботи супервайзера: 400-450 грн/день.

* Перерва для персоналу кожні 2 години по 15 хвилин.


Наша компанія пропонує досвідчених промоутерів-консультантів, які люблять свою справу. Вони потурбуються про те, щоб реклама була ефективною. Дзвоніть до нас вже зараз по телефонах вказаних на сайті! Консультація нашого фахівця по телефону БЕЗКОШТОВНА!

error: