Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Досвідчені і відповідальні ведучі на захід в Києві

Будь-яке хороше свято не обходиться без ведучого. Саме він підніматиме гостям настрій, оголошуватиме номери і конкурси, спілкуватиметься з відвідувачами. Це важлива людина, яка відповідає за атмосферу в залі. 

Він потурбується про те, щоб усі присутні познайомилися між собою, якщо вони раніше не зустрічалися. Якщо ведучий буде досвідченим і веселим, тоді нікому не доведеться нудьгувати. Усі гості підуть у хорошому настрої, і ще не один день згадуватимуть про захід.

Яким має бути ведучий?

Наша компанія пропонує тільки кращих ведучих на захід, які відповідально підходять до справи і знають, як розвеселити усіх гостей. Це перевірені люди, що мають відмінну репутацію. Вони будь-яке свято зроблять незабутнім і потурбуються про те, щоб кожному гостю було комфортно.

Хороший ведучий повинен мати певні якості. Тільки в цьому випадку він зможе відмінно впоратися із завданням і не підвести. Якщо планується важливий захід, тоді точно не можна наймати того, хто попався першим. Краще довіритися нам, тому що ми зможемо підібрати справжнього професіонала.

Основні риси ведучого:

  • Упевненість в собі і чарівність. Саме така людина зможе притягнути публіку, тому як відразу усім сподобається. Вона нікого не соромитиметься, тому що не сумнівається у своїх силах. Якщо навіть захід почнеться нудно, то ведучий обов’язково докладе зусилля і розвеселить усіх гостей.
  • Дотепність. Жоден ведучий не обходиться без почуття гумору. Він повинен уміти розсмішити публіку і придумати такі жарти, які сподобаються усім без виключення. При цьому ведучий не лізе за словом в кишеню і завжди знає, як дотепно відповісти.
  • Готовність до імпровізації. Будь-який захід має зразковий план, але не можна відміняти людський чинник. Якщо щось піде не так, як замислювалося, ведучий повинен уміти скрасити ситуацію. Він знає, як відвернути увагу гостей від неприємності, а також може їх зайняти на якийсь час. У будь-якому разі, професіонал ніколи не розгубиться.
  • Відповідальність. Фахівець зобов’язаний добре пропрацювати сценарій, вчасно явитися і бути готовим певний час розважати гостей. Він не підводить клієнтів, тому на нього можна покластися.
  • Креативність. Саме ця якість – запорука успіху. Ведучий має бути не як все, щоб подобатися гостям. Він повинен оригінально жартувати, вигадувати незвичайні конкурси.
Наші ведучі підходять під цей опис, тому їм можна довіряти. Вони веселі, мають гарне почуття гумору і відрізняються позитивним поглядом на життя. Професіонали мають великий досвід в проведенні заходів і знають, як сподобатися гостям. Саме тому можна не сумніватися в тому, що будь-яке свято пройде успішно.

Як вибрати хорошого ведучого?

Вибираючи ведучого на свято, рекомендується враховувати певні нюанси. Навіть серед гарних фахівців важливо знайти саме того, який підійде для заходу. Треба врахувати досвід роботи, а також те, чи проводив він певні свята. Припустимо, клієнта можуть цікавити саме дні народження, або презентації. Можна ознайомитися з портфоліо, де є відеозаписи і фотографії. Буде легше зрозуміти, чи підійде конкретна людина для проведення заходу.

Треба звернути увагу на наявність конкретних навичок. Добре, якщо ведучий уміє співати, танцювати, показувати фокуси, грати на музичному інструменті і т. д. Багато що залежитиме від свята, оскільки у клієнта можуть бути свої погляди на розваги.

Стать ведучого нерідко має значення. Можливо, клієнт зацікавлений в тому, щоб чоловік проводив захід. Припустимо, на ньому буде переважно жіночий колектив, тому пані будуть прихильніші до представника сильної статі. Якщо серед гостей багато чоловіків, тоді можна вибрати жінку для проведення свята. Можна запросити відразу двох ведучих, щоб догодити усім гостям.

Обов’язково треба визначити умови, на яких працюють фахівці. Потрібно буде дізнатися, чи вимагає він передоплату, скільки бере за свої послуги. Можливо, у нього є особисті побажання і умови, про які краще заздалегідь дізнатися.

Окремо треба переконатися в тому, що вибраний ведучий вільний в конкретний день. Коли свято планується у важливу дату, доведеться заздалегідь домовлятися з фахівцем. Припустимо, на Новий рік або 8 березня усі професіонали будуть зайняті. Отже, з ними припаде за декілька тижнів або місяців домовитися, щоб потім не довелося шукати вільних ведучих.

 Бажано, заздалегідь домовитися з професіоналом, щоб потім не довелося екстрено шукати відповідної людини. Звернувшись до нас заздалегідь, клієнт зможе без поспіху і яких-небудь обмежень підібрати ідеального ведучого.

На які заходи треба запрошувати ведучих

На багатьох заходах має бути професійний ведучий, тому як без нього гості занудьгують. Урочистість йтиме сама по собі, або комусь із запрошених доведеться брати на себе провідну роль. Навіть день народження буде цікавішим, якщо його стане вести професіонал. Тим більше, без фахівця не обійтися на весіллі, оскільки припаде велика кількість гостей.

Ведучих прийнято замовляти на корпоративи, презентації, а також на громадські свята. Новий рік, 23 березня і 8 лютого – найпопулярніші урочистості, на які потрібно ведучого. Фахівця обов’язково треба запросити на захід, де буде багато людей. У іншому випадку люди розіб’ються на групи або будуть самі по собі.

 

Вартість праці наших середньо відомих ведучих (плюс апаратура: 2 колонки, мікрофон, підсилювач та пульт): 5000 – 5500 грн \ 8 годин.                                    Вартість праці наших професійних добре відомих ведучих: 1000 – 1500 грн \ год.


Наша компанія пропонує тільки відповідальних і веселих ведучих, які мають великий досвід в проведенні свят. Гості точно не занудьгують, а захід пройде без неприємних моментів. Клієнти можуть вибрати будь-якого фахівця, керуючись своїми перевагами і специфікою урочистості.
error: