Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Актори для зйомок масових сцен

На перший погляд підбір акторів масових сцен для зйомок це дуже проста робота, яка не вимагає особливого підходу і старань. Але насправді це досить відповідальна справа.

Актором масових сцен може бути кожен з нас. Оскільки такого роду зйомка не вимагає вищої освіти, отриманої в театральному університеті, або досвіду роботи в цій сфері. Але одночасно вона вимагає чіткої дисципліни, талант і акторські здібності.

Дивлячись фільм, ми переважно звертаємо увагу тільки на головних героїв, незважаючи на людей, які знімаються на другому плані. Без сумніву, так воно і є. Але лише до того моменту, поки на другому плані все відбувається спокійно, без ситуацій, які могли б притягнути увагу. Тому дуже важливо для таких сцен підбирати людей, які б чітко виконували покладені на них обов’язки і не порушували дисципліну.

Підбираючи акторів для зйомок масових сцен, важливим чинником, яким керуються організатори цієї дії, є обмеженість в часі. Адже, щоб не зривати зйомку, акторів треба підібрати швидко. Та ще і якісно. Для цього організатори цього підбору мають бути професіоналами своєї справи. Повинні уміло з першого погляду побачити серед претендентів на зйомку в масових сценах, саме таких, які б відповідали вище названим вимогам.

Дуже важливо, не лише підібрати акторів, але і забезпечити їх присутність на зйомках. Адже усі ми люди і у кожного з нас можуть виникнути ситуації, через які будемо вимушені відмінити свою участь в зйомці. Враховуючи цей факт, наша компанія завжди має запасну групу акторів, яка може замінити основну.

Частіше за акторів для зйомок масових сцен підбирають для зйомок телевізійних шоу. При такому підборі важливо врахувати тематику і орієнтованість того або іншого шоу. Наприклад, якщо це кулінарна телепередача, то актором масових сцен може бути будь-хто, але лише повнолітній. А ось якщо це телевізійне шоу, яке торкається материнства, то доцільніше було б підбирати таких акторів, які мали б практику і були знайомі з питаннями, пов’язаними з цією темою. Дотримуючись таких норм, організатори цього дійства досягнуть очікуваних результатів, а зйомка буде успішною, і справить на глядача краще враження.

Тематика зйомок і приклади акторів на фото

Тематика зйомки дуже важлива при підборі акторів масових сцен. За роки своєї діяльності ми неодноразово переконалися в цьому. Тому ми розробили власну систему підбору акторів масових сцен для зйомок. Яка, як вже показав досвід, виправдовує себе і дозволяє в цій сфері отримувати очікувану ефективність і добрий результат.

Дуже часто доводиться шукати акторів певного стилю. В даному випадку маються на увазі зовнішні риси. Це, звичайно, ускладнює роботу фахівців, які займаються підбором акторів. З метою поліпшити свою діяльність і усунути усі можливі труднощі, які можуть виникати при виконанні цієї роботи, фахівці «VLADpromo» поділили усіх потенційних акторів масових сцен, які подали нам свої заяви на участь, на так звані групи.

Найчастіше на зйомку в масових сценах претендують початкуючі актори і студенти театральних закладів. Адже для них це прекрасна можливість самореалізуватися, отримати досвід, засвітитися на телевізійних екранах.

Крім того, що компанія «VLADpromo» займається підбором акторів масових сцен, ми також проводимо для них невеликі тренінги, навчаючи головних принципів і правил такого роду зйомок.  А також ми і наші колеги часто запрошуємо до співпраці професійних акторів, адже хто, як не вони, краще може розповісти і навчити цієї майстерності.

Як вже було сказано, при підборі акторів для зйомок, ми користуємося нашою базою, де занесені усі бажаючі претенденти. Вибравши нашу компанію, ви виберете надійність, якість і ефективність. А також упевненість в тому, що зйомка пройде успішно.

Вартість акторів масових сцен для зйомок : 200-400 грн\година. Вона залежить від кількості людей, які братимуть участь в цьому заході і складності завдань.

Додаткова інформація:

  • Вартість вказана для окремо взятої послуги, для попереднього розрахунку.
  • Мінімальна кількість годин роботи\на актора — від 2-3 годин.
  • Остаточний кошторис проекту прораховується в кожному випадку індивідуально.

Актори для зйомок в Києві від Vladpromo

У Києві знімається велика кількість фільмів, рекламних роликів і шоу.  Якщо вам необхідно знайти акторів для зйомок у вашій рекламі, звертайтеся до нас – у нас велика база представників цієї професії, а також є можливість провести кастинг і відбір. Для цього у нас досить досвіду і персоналу. Ми готові підібрати будь-яку кількість акторів, які точно вирішать поставлені перед ними завдання. 

Крім того, у нас є власна система підбору акторів, яка допоможе швидко знайти людей, що підходять під певну тематику зйомки. Ми розділили усіх акторів зі своєї бази на групи, які дозволяють швидко відшукати фахівців з певним типажем і особливостями зовнішності. Це дозволяє прискорити процес підбору масовки для зйомок. 

У нашій базі зібрані студенти театральних факультетів, професійні актори і ті, хто бажає реалізувати свій потенціал за допомогою зйомок для реклами і телебачення. Ми працюємо тільки з тими, хто не зриває зйомки, не спізнюється і не страждає зоряною хворобою.

Звертаючись до нас, ви можете бути упевнені, що в призначений день увесь необхідний матеріал буде знятий і вам не доведеться доплачувати групі за додаткові години роботи!

Додатково:

1. Як якісно організувати підбір акторів

2. Актор масовки

error: