Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Промо акції в Києві – організація і проведення

Щоб підвищити кількість продажів можна використати різні опції рекламного бізнесу. Серед них особливою популярністю користуються реклама в чистому вигляді і consumer – promotion . Цей принцип вже давно використовують компанії і корпорації, які хочуть збільшити впізнанність свого бренду, підвищити число продажів і притягнути нових відвідувачів. На ринку споживчих товарів і послуг мотивація покупця до активних дій більше затребувана.

Для стимулювання клієнтів до покупок і використовуються ефективні рекламні ходи. Наприклад, можна використати промо акції різного типу, які проводять виходячи з призначених для користувача переваг. Наше рекламне агентство має величезний досвід в організації різних занять подібного роду. Наші фахівці мають величезний досвід організації і проведення найрізноманітніших промо акцій в Києві. Нас рекомендують як дрібні підприємства, так і величезні компанії, що представляють різні сфери послуг.

Особливості проведення промо акцій

Промо акції мають найрізноманітніший спосіб організації і проведення. Вони можуть робитися у вигляді простої презентації нового продукту або послуги компанії, а можуть проходити під виглядом подарунків до купівлі, дегустацій і так далі. Якісно виконана організація промоакції в Києві – вже велика частина успіху. Після хорошої презентації компанія знаходить нових клієнтів, збільшує продажі і просуває свій бренд.

Висококваліфіковані промоутери і консультанти разом з координованою організацією заходу значно збільшують ефективність промо акцій. Досвідчені промоутери легко справляються із завданням реклами продукту, ознайомлення з його властивостями, відповідями на будь-які питання. Зрештою грамотні співробітники допоможуть людям купити товар.

организация промо акций

Перш ніж приступати до організації презентації треба ретельно підготуватися. В першу чергу важливо вибрати правильний час і місце проходження заходу. Якщо мати хороших фахівців, але провести дегустацію не в тому місці або не у той час, результату не буде. Рекламне агентство «VLADpromo» за допомогою своїх кваліфікованих фахівців без проблем допоможе Вам організувати якісну промо акцію, що у результаті відіб’ється позитивно на графік продажів.

Презентація є найефективнішим методом ознайомлення громадськості з товарами компанії. Це дуже корисно для початкуючих виробників, продукція яких є невідомою для широкого кола споживачів. Рекламне агентство «VLADpromo» швидко і якісно організовує захід будь-якого рівня у будь-який слушний для Вас час. Зв’яжіться з нашими менеджерами по телефонах вказаних на сайті.

Вартість послуг представлена в таблиці

Найменування послуги Об’єм робіт Вартість грн/годину
Придбай-отримай  від 40 до 120 годин 95
від 120 до 500 годин 90-95
від 500 до 1000 годин 85
Семплінг від 40 до 120 годин 95
від 120 до 500 годин 90-95
від 500 до 1000 годин 85
Дегустації і консультації(у тому числі слабоалкогольної продукції) від 40 до 120 годин 95
від 120 до 500 годин 90-95
від 500 до 1000 годин 85
понад 1000 годин 80

*супервайзер зазвичай контролює до п’яти головних точок залежно від їхнього взаємного розташування. Оціночна вартість роботи :400-450 грн/день.
*перерва персоналу кожні 2 години по 15 хвилин.

Додаткова вартість послуг по промо-акціям

•праця з проговоренням короткого тексту: збільшується на 10-20 грн/год до прайсової вартості;

Завдання супервайзера :

  • контроль промоутерів і персоналу;
  • забезпечення потрібною продукцією;
  • проведення інструктажу;
  • звіт у будь-якому вигляді (фото, відео).

Для проведення промо-акцій в ТРЦ, виставкових центрах, різних будівлях — потрібний дозвіл на проведення рекламної компанії від адміністрації-керівництва. За додаткову плату, ми також допомагаємо нашим клієнтам в оформленні дозволів.

Наше Рекламне агентство займається  друком поліграфії (листівок, флаєрів і так далі) і усього необхідного для проведення промо-акцій (промо стійки, футболки, кепки, манішки ). Допомагаємо з розробкою макетів. Якщо Ви потребуєте цієї послуги — звертайтеся до наших менеджерів і вони з радістю вишлють Вам прорахунок.

Промо акції – чудовий інструмент реклами товарів і послуг, залучення нових і утримання старих клієнтів компанії, своєчасного нагадування і інформування потенційної цільової аудиторії про її діяльність. 

Рекламне агентство «VLADpromo» має багатий досвід організації промо акцій будь-якої спрямованості, будь то презентація нової торгової марки, відкриття чергового магазину торгової мережі або участь в міжнародній виставці.

У рамках вашої рекламної кампанії і відповідно до поставлених завдань фахівці «VLADpromo» запропонують оптимальні варіанти, підберуть увесь необхідний персонал, розроблять, організують і проведуть будь-який промо захід, починаючи від нестандартної роздачі прапорців з логотипом підприємства і закінчуючи впровадження «під ключ» грамотної програми лояльності, покликаної притягнути нових покупців і перетворити їх на постійних клієнтів і партнерів компанії.

Ми вирішимо будь-які Ваші завдання в найоптимальніші терміни і зробимо це професійно з урахуванням найдрібніших нюансів Вашого бізнесу, товару, що просувається, і індивідуальних потреб кожного Вашого покупця. Вам залишається усього лише подзвонити нам і озвучити всі завдання і свої побажання.

error: