Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Промо моделі в Києві

Проведення рекламної кампанії вимагає ретельного підходу до кожної деталі. Вибір моделей для проведення промо-акцій – одна з них. Пошук ідеальної промо-моделі Київ неодмінно приведе вас до нас, в рекламне агентство «VLADpromo».

Наше рекламне агентство займається організацією рекламних кампаній будь-якого формату: поширення рекламних листівок; організація і проведення презентацій, дегустацій; промо-акції; масштабні багаторівневі рекламні кампанії.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта і наполеглива робота на результат – головне кредо команди рекламного агентства «VLADpromo». 

Ми розробимо унікальний план проведення вашої рекламної кампанії, продумаємо кожен її етап і підберемо кращих промо-моделей.

Ефективні промо-акції – краща реклама

Зрозуміло, сьогодні вибір промо-моделей в Києві нікого не обмежує. Ви можете вибрати хлопця або дівчину модельної зовнішності і доручити їм проведення невеликої презентації, дегустації, поширення листівок або рекламних буклетів.

Але тільки в рекламному агентстві «VLADpromo» ви знайдете дійсно досвідчених промо-моделей. Наші промо-моделі не просто зачарують своєю чарівливістю, відкритістю і товариськістю кожного вашого гостя − вони неодмінно притягнуть увагу ваших потенційних клієнтів і на вищому рівні проведуть презентацію товару або послуг.

Навіть з рішенням такої простої задачі як роздача листівок на вулиці, промо-моделі рекламного агентства «VLADpromo» справляються краще за найдосвідченіших рекламістів. Звернувшись до нас, ви можете не сумніватися в результативності вашої рекламної компанії.

Яку б подію не належало вам організувати − будь то відкриття нового магазину, продаж останньої колекції брендового одягу або презентація новітнього автомобіля, промо-моделі агентства «VLADpromo» допоможуть вам провести його на вищому рівні.Промо моделі Києва від компанії Vladpromo

У нашому портфоліо ви точно знайдете відповідну промо-модель в Києві для проведення презентації, організації і супроводу виставкового стенду, прес-конференції, флешмобів або поширення рекламних проспектів на вулицях міста.

Ви можете вибрати хлопців або дівчат певного зросту, віку. Будь-які зовнішні параметри, які здадуться вам значимими, ви можете повідомити співробітникам нашого рекламного агентства, і ми неодмінно підберемо для вас відповідних промо-моделей в найкоротші терміни.

Вартість роботи промо-моделей: 170-300 грн/година залежно від проекту, заходу.
*Мінімальний час роботи промо-моделей від 3-х годин на день.
*Перерва персоналу кожні 2 години по 15 хвилин.

Промо-моделі дуже затребувані у сучасному світі, оскільки, наприклад, брендів одягу з кожним тижнем створюється все більше — люди прагнуть до створення чогось нового. Проте щоб товар вийшов в маси, обійтися без моделей ніяк не можна. Красиві дівчата притягуватимуть погляди потенційних клієнтів, а отже і до стенду з продукцією. Завдяки такому рекламному ходу у власника є усі шанси для підписання контракту з продажу продукту.

Дуже важливо організувати свою виставку правильно і естетично з точки зору краси. Саме для цього і існують компанії, де можна на вибір запросити промо-моделей для виставки своєї колекції.

Промо-моделі від нашого рекламного агентства Vladpromo відрізняються приємною і універсальною зовнішністю. Окрім зовнішніх даних вони мають здібності організовувати, тому можуть стати помічниками у виборі ідей. Комунікабельність і товариськість наших моделей компенсує угоду сповна, а унікальна реклама з їх участю не залишить байдужим жодного глядача.

Агенство Vladpromo — краще місце для пошуку промо-моделей!

error: