Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Розклеювання оголошень, афіш в Києві

Такий вид реклами як розклеювання оголошень, афіш і плакатів має дуже багато плюсів і переваг в порівнянні з іншими видами реклами.

В першу чергу, головною перевагою такої реклами є досить швидка організація. Найважчий етап в проведенні розклеювання афіш — саме створення рекламних носіїв інформації. Підібрати персонал і вибрати місце для розклеювання плакатів не складе особливої трудності. Та і сам процес розклеювання досить простий.

Ще одним безперечним з плюсів розклеювання плакатів, афіш, оголошень є їх дешевизна. Витрати на послуги цього типу реклами мінімальні, тоді як ефективність дуже висока. Низька вартість цього виду реклами обумовлена малою вартістю інструментів і невеликою кількістю працівників , що виконують завдання.

Також, на відміну від інших видів реклами при розклеюванні листівок або оголошень не треба додатково шукати місце для цього. Якщо порівнювати розклеювання оголошень з їх безпосередньою роздачею можна побачити величезний плюс в першому методі. При розклеюванні листівок на них звертається увага дуже широкого кола людей, що проходять. Коли ж роздавати оголошення, то оповіщається тільки один потенційний клієнт. Таким чином, ефективність розклеювання афіш набагато більша простої роздачі реклами. До того ж, на розклеювання витрачається куди менше матеріалів і часу.

Найоптимальніші місця для розклеювання оголошень знаходяться в точках великого скупчення людей. Це можуть бути зупинки, міський транспорт, рекламні дошки, стовпи. На перший погляд розклеювання оголошень в Києві не приносить належного результату зважаючи на свою дешевизну і маловитратності. Але, саме в цьому її козир. Такий вид реклами дає дуже добрі результати без особливих зусиль. Досить добре вибрати рекламні майданчики, де більше шансів притягнути цільових клієнтів. Висока ефективність розклеювання листівок і афіш пояснюється психологічним чинником. Суть його в тому, що людина на підсвідомому рівні звертає увагу на розклеєну рекламу.

Мало того, вона також лояльніше відноситься до неї. Цього не можна сказати про телевізійну рекламу. Простий приклад: Ви дивитеся улюблене кіно, і тут починається реклама. Які Ваші дії? Правильно, швидше перемкнути на інший канал. Інший приклад, Ви стоїте на автобусній зупинці, нікуди не поспішаєте, оскільки Вашого транспорту немає. І тут Вашу увагу привертає красива картинка, що висить на дошці оголошень. У більшості випадків Ви обов’язково прочитаєте інформацію, написану на буклеті. З усіх переваг розклеювання оголошень варто виділити найголовніші:

 • Мінімальні витрати часу
 • Недорогий вид реклами
 • Охоплення великого числа клієнтів.
 • Ефективність реклами упродовж усієї доби.

Розклеювання оголошень оптимальне для пропозицій:

 • Продаж і купівля нерухомості;
 • Вакансії на роботу і набір персоналу;
 • Послуги банків, кредити;
 • Ремонт техніки і устаткування;
 • Продаж техніки і устаткування;
 • Курси, школи, зайняття.

Рекламне агентство VLADpromo має великий досвід в розклеюванні оголошень і плакатів. Наші фахівці спеціально обстежували найперспективніші місця Києва для проведення ефективних рекламних компаній. За допомогою наших співробітників Ви можете не переживати про якість і швидкість розклеювання оголошень по місту Києву. Також, ми намагаємося як можна довше тримати оголошення на очах у потенційних клієнтів. Адже ефективність рекламної кампанії безпосередньо залежить від часу її афішування широкому колу людей.

Окрім звичайного розклеювання плакатів наше агентство пропонує висотне розклеювання оголошень на висоту до 3 метрів. Такий вид розклеювання зручний тим, що такі листівки висять набагато довше і їх важче переклеїти. Зазвичай, висотне розклеювання оголошень проходить над під’їздами, на стовпах або уздовж дороги.

Формати оголошень для розклеювання:

 расклейка объявлений киев

Фахівці рекламного агентства VLADpromo з радістю виконають Ваше замовлення на розклеювання рекламних оголошень в Києві. Наші співробітники мають великий досвід в побудові ефективної рекламної кампанії за допомогою розклеювання оголошень, афіш і плакатів.

  Вартість розклеювання оголошень, афіш по Києву:

Формат

Тираж

Вартість розклеювання, грн/шт.

До А5

від 1000 шт .

1,8-2,1

А4

від 1000 шт.

2,4-2,5

А3

від 1000 шт .

4,6-4,8

А2

від 1000 шт .

  9,6-9,8*

А1

від 500 шт .

 11,4 -11,5*

У вартість входить:

 • робота розклеювачів і спеціаліста, який веде перевірку
 • клей, скотч, формування адресної програми
 • фото звіт 60-70 %
 • А2-А1 *формат до бригади розклеювачів прикріпляється автомобіль.

У вартість не входить: поліграфія.

Додаткова вартість до послуг з розклеювання оголошень, афіш:

 • Розклеювання оголошень   (у холодний осінній – зимовий період) :  збільшується на 10-30% до прайсової вартості.
 • Висотне розклеювання оголошень (висота 2,5-3 метри)  : +1000-1500 грн до вартості вказаної в таблиці(усі формати оголошень, за 1000 оголошень).
 • Формат А6-А3,якщо розклеювання планується по областях, до вартості додається автомобіль: 800-1200 грн\день.

Розклеювання оголошень допоможе вам знайти нових клієнтів і підвищити впізнанність бренду або імені. Не відмовляйте собі і своїй компанії в такому простому і ефективному просуванні.

Співробітники нашого рекламного агентства Vladpromo виконають роботу по розклеюванню  оголошень з усією ретельністю і увагою до дрібниць. Ми не просто клеїмо оголошення на доступних для цього поверхнях, а заздалегідь проводимо ретельний аналіз і розміщуємо інформаційні матеріали там, де вони будуть максимально доступні потенційному клієнтові.

Це ділянки, де наклеєну листівку побачить велика кількість людей і де у них буде можливість вивчити інформацію детально, записати номер  або відірвати відривний талончик. Такий підхід до справи і пояснює, чому ваші розклеєні оголошення обов’язково зіграють свою роль в підвищенні доходу компанії або магазину.

Замовте професійне розклеювання оголошень в Києві вже сьогодні! Ви отримаєте швидкий результат, відповідальний підхід до справи і гарантоване виконання усіх завдань. Завдяки системі контролю ви будете упевнені, що робота виконана на всі 100%. 

Підвищення лояльності і приплив нових клієнтів – вже скоро!

error: