Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Промоутери Київ

Промо-акції — ефективний спосіб не лише збільшити продажі давно відомого товару, який став з часом менш популярним, але і заявити про новий продукт голосно, красиво і дієво. Це найдоступніший спосіб піару невідомого бренду, який після такого розголосу зацікавить велику кількість потенційних споживачів і стане впізнаваний. При невеликих витратах, порівняно, ви отримуєте ефективно працюючу рекламу.

Як і будь-якою справою , промо-акцією повинні займатися професіонали, які знають, як підносити інформацію і сам товар. Професійні промоутери в Києві зможуть зацікавити споживачів і вселити довіру до вашої ТМ.

Якщо ви наважилися таким чином поліпшити продажі або заявити про молодий бренд, ми пропонуємо вам послуги промоутерів Київ, які блискуче впораються з поставленим перед ними завданням: від роздачі листівок на вулиці до проведення повноцінних промо-кампаній. Послуги промоутерів завжди актуальні, якщо потрібно залишити хороше враження від презентації компанії, її продукції і послуг. У нас Ви можете замовити промоутерів в Києві для найрізноманітніших заходів.

Що роблять промоутери

Промоутери в Києві яких представляє наше рекламне агентство гарантують:

 • добросовісне виконання поставлених перед ними завдань по проведенню промо-акції;
 • ввічливість і презентабельний вигляд;
 • володіння комунікативними навичками;
 • готовність відповідати на будь-які споживчі питання.
Якщо вам треба організувати масштабну рекламну кампанію або ж швидко і якісно провести промо-акцію – звертайтеся до нас! Ви можете замовити промоутера зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом: за допомогою електронної пошти, по телефону або скориставшись послугою «Зворотній дзвінок».

Для проведення роздачі листівок в ТРЦ, виставкових центрах, різних будівлях — потрібний дозвіл на проведення рекламної компанії від адміністрації-керівництва. За додаткову плату, ми також допомагаємо нашим клієнтам в оформленні дозволів.Наше Рекламне агентство займається друком поліграфії (листівок, флаєрів і так далі) і усього необхідного для проведення промо-акцій (промо-стійки, футболки, кепки, манішки). Допомагаємо з розробкою макетів. Якщо Ви потребуєте цієї послуги — зверніться до наших менеджерів і вони з радістю вишлють Вам прорахунок.

Послуги промоутерів в Києві від компанії Vladpromo

Більшість виробників прибігають до промо-акцій, коли випускають новий продукт або хочуть «перезавантажити» увагу покупців до старого. Ми допоможемо вам провести таку рекламну акцію за розумними цінами. Наша компанія має велику базу промоутерів, працюючих в Києві. Усі вони:

 • мають комунікативні навички;
 • мають привабливу зовнішність і охайний вигляд;
 • сумлінно виконують свою роботу, відповідно до завдання замовника;
 • повністю вивчають продукт, щоб відповідати на усі питання потенційних покупців.

Щоб замовити послуги промоутерів на найближчий час, подзвоніть нам або скористайтеся послугою «Зворотній дзвінок» на нашому сайті. Ми поговоримо про особливості проведення промо-акцій і необхідності отримання дозволу для роздачі листівок в різних будівлях. Ми допоможемо вам отримати допуски від адміністрації торгових центрів, оскільки часто співпрацюємо з ними, проводячи рекламні кампанії.

 

Ціна: 95-120  грн/година (залежно від кількості людей та проекту).

*супервайзер може контролювати від 3-х до 5-ти точок залежно від розташування їх один від одного (400-450 грн/день).

*мінімальний час роботи промоутерів від 3-х годин на день.
*перерва персоналу кожні 2 години по 15 хвилин.

Якщо у вас немає готових листівок для роздачі, дзвоніть нам – ми розробимо макет і відправимо його до друку. З нашою допомогою ваша промо-акція пройде вдало, вам не потрібно буде стежити за всім самостійно – ми зробимо все за вас. Звертайтеся до нас прямо зараз, і найближчим часом ми відправимо вам розрахунок вартості послуг на електронну пошту або месенджер. 

error: