Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Поширення листівок, газет по поштових скриньках (поширення хенгерів)

Поширення по поштових скриньках Києва барвистої поліграфії є прекрасною альтернативою дорогим видам реклами.

Хенгери – це листівки(флаєра) у формі гачка, які вішаються на дверні ручки.

Брошури, буклети або інформативні листівки, розкладені по поштових скриньках, ефективно доносять інформацію споживачеві і мають цілий ряд переваг :

 • охоплюють вибрану аудиторію: поширення листівок по поштовим скринькам може бути як адресним(конкретним адресатам), так і безадресним(по території недалеко від того місця, де можна купити рекламовані товари/послуги);
 • оповіщають велике число потенційних клієнтів;
 • забезпечують систематичну розсилку постійним клієнтам;
 • завжди потрапляють безпосередньо до адресата;
 • мають стислі терміни поширення;

Дозволяють бути гнучкими у виборі аудиторії(ви можете вибрати будинки по району, вулиці або навіть по передбачуваному рівню доходів їх мешканців).

Крім того, така «поштова» реклама дозволить вам міняти формат листівок залежно від важливості події і виділеного бюджету. Ви, як замовник, самі вибираєте розмір рекламної листівки, об’єм інформації, візуальне оформлення і загальне число листівок.

Ще одним важливим рекламним інструментом служать хенгери – поліграфія, яка кріпиться на дверну ручку і потрапляє прямо «до рук» до мешканців квартир.

Рисунок1

Поширення листівок по ящиках в Києві: основні етапи

Компанія «VLADpromo» організовує ефективне поширення вашої информації в декілька етапів:

 • вибір цільової аудиторії;
 • визначення способу поширення(адресна або безадресна доставка) і охоплюваної території;
 • поширення хенгерів або листівок в Києві;
 • детальний звіт про проведений захід.

Замовте поширення листівок по ящиках у нас і ви отримаєте:

 • Гарантовані результати. Згідно із статистикою, віддача від поширення рекламної продукції дуже висока, а її ефективність може скласти до 12%.
 • Оперативне і якісне поширення рекламних матеріалів. Розміщення листівок і поширення газет по поштових скриньках Києва проходить швидко і чітко, адже кожен етап роботи контролюється.
 • Відмінна вартість. Наші ціни Вас приємно порадують. Крім того, ми пропонуємо вигідні умови співпраці постійним замовникам.

Часті питання і відповіді

Наскільки швидко може виконуватися роздача?

Процес поширення вашої реклами може зайняти від одного до декількох днів, залежно від кількості рекламного матеріалу і охоплюваної території.

Як ваші розповсюджувачі потрапляють у будинок?

Наші співробітники забезпечені універсальними магнітними ключами, які забезпечують доступ в під’їзди.

Чи можна контролювати вашу роботу?

Ви можете особисто перевірити доставку листівок, газет, хенгерів по будь-якій з адрес, але не пізніше 1 дня після поширення, а також бути присутнім на будь-якому з етапів поширення рекламних матеріалів.

Як ви гарантуєте якість вашої роботи?

Ми завжди ретельно контролюємо поширення рекламної продукції. Для цього окрім кур’єрів на затвердженому маршруті працюють і супервайзери, які стежать за якісним і своєчасним виконанням роботи. Після закінчення робіт ми надамо Вам звіт з фотографіями.

Як повинні виглядати листівки, щоб зацікавити споживача?

Запорука успіху – барвисті, інформативні буклети, оформлені із смаком на хорошому глянсовому папері. Нецікаві чорно-білі листочки людина викине тут же, біля ящика, не дочитавши і до середини. Ефективність реклами збільшиться удвічі, якщо використати великий шрифт і помітні назви, в яких міститься суть рекламної акції.

Не мало важливу роль грає також акційні пропозиції і знижки, оскільки усі клієнти люблять пропозиції по дешевше.

Вартість послуг(прайс на адресну доставку)

КІЛЬКІСТЬ ШТУК

ЛИСТІВКИ, ВІЗИТКИ

БУКЛЕТИ, КАТАЛОГИ

ЖУРНАЛИ, ГАЗЕТИ

ХЕНГЕРЫ (НА ДВЕРНУ РУЧКУ)

до 5000

43 коп./шт.

43 коп./шт.

54 коп./шт.

54 коп./шт.

від 5000 до 10000

42 коп./шт.

42 коп./шт.

50 коп./шт.

50 коп./шт.

від 10000 до 50000

40 коп./шт.

40 коп./шт.

47 коп./шт.

47 коп./шт.

*обов’язковий до проектів супервайзер, контролює поширення накладу від 1-ої до 5-ти тисяч екземплярів рекламної продукції(фото-звіт). Вартість: 330 грн/день.

Вигоди співпраці

Vladpromo пропонує вигідну співпрацю з допомогою, якої можна розповісти потенційним покупцям про свій магазин, послуги, що надаються, новий товар, що з’явився на ринку, проведенню акцій, знижках. Листівка – це ефективний носій інформації, яка доставляється безпосередньо споживачеві.

Рекламне агентство пропонує:

 • проектування і розробку дизайну флаєра, де будуть ретельно продумані усі найдрібніші нюанси;
 • роздачу в місцях масового скупчення людей;
 • мінімальна кількість часу на підготовку листівок і організацію їх поширення;
 • допомога професійних промоутерів, які відрізняються комунікабельністю, акуратним, охайним зовнішнім виглядом, доброзичливістю, уважністю.

Щоб зробити замовлення необхідно зв’язатися з менеджерами компанії по вказаних телефонах або залишити заявку на зворотній зв’язок на офіційному ресурсі Vladpromo.

Наше агентство  – ця гарантована якість, висока швидкість, прекрасний сервіс, доступні ціни, кваліфікований персонал. Компанія є упевненим учасником рекламного ринку, який вона підкорює упродовж дев’яти років.   

Замовте поширення рекламної продукції по поштових скриньках в агентстві «Vladpromo» – і про ваші товари/послугах клієнти дізнаються першими!