Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
  • Українська
  • Русский
  • English
Відкрити меню

Масовка в Києві

Зазвичай, організувати масовку досить проблематично, оскільки вона вимагає координованих дій з боку усіх учасників процесу. Організатор заходу бере на себе велику частину роботи по організації і координації усіх учасників. Часто, організаторами масовки в Києві виступають люди, яким треба якісно рекламувати свої продукти або послуги. Багато випадків коли потрібно набрати масовку на проведення якої-небудь передачі або PR- акції. Організація масовки також актуальна при зйомках кінофільму або серіалу, а також для постановки театральної постановки.

Саме для цих цілей і існує наше рекламне агентство. Наш персонал ідеально впорається з будь-якими поставленими завданнями.

При організації масовки в Києві важливо врахувати усі нюанси. Найважливішою особливістю масовки є організація спільної роботи великої кількості людей. Таким чином, перед самою роботою персонал повинен пройти якісну підготовку у декілька етапів.

При підготовці персоналу до масової дії враховуються такі чинники як індивідуальні якості людей, розподіл їх по типажах. Наші фахівці зроблять організацію Вашої масовки найбільш ефективною при мінімальних тимчасових витратах.

Замовте масовку в Києві від компанії Vladpromo

Частим випадком організації масовки в Києві є задіювання людей у фото і відео зйомках, важливою (у деяких особливих випадках) для останнього є наявність театральних навичок, що робить атмосферу відео-кадру природнішою. Тому первинний етап підбору кадрів є дуже важливим.

Таких прикладів можна привести дуже багато.

Наша команда вже тривалий час займається організацією і проведенням масовок в Києві, тому ми готові надати послуги абсолютної якості. У нас Ви можете знайти акторів для масовки за різними характеристиками (зовнішність, вік і інші критерії).

Більше того, ми працюємо на ринку надання послуг тривалий час, за який склали оптимальний робочий план. Це дозволяє значно скоротити час на організацію масовки, а також швидше координує дії акторів. Виключаються усі недоліки і неточності в постановці завдання.

Наше агентство пропонує такі базові види послуг

  1. Набір глядачів для масовки в передачах або ток-шоу.
  2. Набір людей для зйомки в масових сценах фільмів, серіалів, кліпів.
  3. Набір масовки на з’їзди і форуми.
  4. Організація масовки для просування послуги або товару, розіграшів.

Важливо також те, що ми разом з усіма переліченими вище послугами пропонуємо додатково набір людей для контролю роботи і проведення інструктажу усім учасникам масовки. Ця особливість дозволяє швидко і якісно організувати масовку за будь-яких обставин.

Вартість послуг з масовки в таблиці

Найменування послуг

Кіл. людин

Ціна

Масовка для зйомок

до 500

100-150 грн/год

Ігрова масовка — Просування продукції ігровими методами (лотереї, конкурси, розіграші призів)

до 1000

100-150 грн/год

Масовка на передачі (глядачі в зал)

до 1000

*договірна

PR- акції і інше

до 500

*договірна

*ціна договірна, можливі знижки залежно від проектів.

Додаткова інформація:

• Вартість вказана для окремо взятої послуги, для попереднього розрахунку.

• Мінімальна кількість замовлення — 20 чол.

• Мінімальна кількість годин роботи\на людину — від 2-3 годин.

• Остаточний кошторис проекту прораховується в кожному випадку індивідуально.

Наша компанія збере масовку для будь-яких заходів в швидкі терміни! Ми відбираємо людей за спеціальними критеріями, тому ручаємося за відмінну якість по закінченню зйомок. Надані послуги поширюються на набір великої кількості людей для різних шоу, зйомок в кліпах і рекламних роликах, а також фільмів або серіалів.

Наше рекламне агентство Vladpromo допоможе вам у виборі людей для масових сцен!

Додатково:

1. Зйомки в масовці

2. Масовка

error: