Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Промоутери на роликах

Промоутери – це люди, які рекламують організацію або окрему групу товарів. Вони діють на міських вулицях, в торгових центрах і навіть на заходах. Професійні обов’язки можуть відрізнятися залежно від того, що саме рекламує людина. Фахівець відповідально підходить до справи і намагається притягнути максимальну кількість потенційних клієнтів. 

Наші промоутери на роликах роблять рекламну компанію ефективнішою. Вони привертають увагу перехожих, що дозволяє зацікавити товаром або брендом. До того ж, фахівці можуть охопити велику територію і вибирати ті місця, де більше людей. 

Особливості промоутерів на роликах

Промоутерами працюють молоді люди, середній вік яких – 18-25 років. Вони намагаються просувати конкретний товар або торгову марку, причому роблять це різними способами. Часто фахівці роздають листівки і пропонують людині придбати послугу. Чим старанніше працює промоутер, тим краще буде результат від реклами.

Наші фахівці на роликах мають явну перевагу перед тими рекламниками, які знаходяться на одному місці. Статичний формат не занадто ефективний, оскільки людина роздає буклети на одному місці. Кількість перехожих може залежати від часу доби. Припустимо, уранці багато людей, а до обіду на вибраній вулиці нікого немає. Звичайний промоутер не мінятиме локацію, через що роздасть менше листівок. 

Якщо людина буде на роликах, він зможе охопити велику територію. Можливо, він навіть не стане обмежуватися певним районом, і роздаватиме буклети в різних частинах міста. Якщо рекламщик помітить, що знизилася кількість потенційних клієнтів, він зможе відразу перебратися в людніше місце. Фахівець не знаходитиметься на одному місці, і не чекатиме, поки перехожі самі підійдуть. На роликах можна швидко добратися пересуватися по місту і навіть відвідати не один парк.

Промоутер на роликах може вирішити роздавати листівки на заході. Там завжди багато людей, і деякі з них зацікавлені в придбанні конкретного товару. Наш фахівець швидко роздаватиме листівки, а при необхідності розповість про послугу. 

Ми гарантуємо, що результат від реклами відразу буде помітний. У нас працюють тільки активні і позитивні люди, які уміють залучати до себе увагу. Вони здатні якісно презентувати товар і переконати, що до нього варто придивитися. Фахівець делікатно розповість про переваги компанії, тому люди захочуть придивитися до конкретного бренду. 

Як працюють промоутери на роликах?

Рекламщики уміють відмінно кататися на роликах, тому у них не виникне проблем з пересуванням. Вони на вулиці притягують до себе погляди. За бажання можна нарядити промоутера в яскравий одяг, щоб перехожі точно не пройшли мимо. За роботою рекламщика цікаво стежити. Він добре знає свою справу і завжди перебуває у відмінному настрої.

Усі наші ролери уміють в хорошому світлі виставити товар. Їм подобається робота, а також вони здатні підтримувати ввічливу і цікаву бесіду. Люди, яких зацікавила листівка, зможуть отримати відповіді на свої питання у промоутера.  Ролики в першу чергу потрібні для того, щоб людина могла швидко пересуватися. Якщо він стоятиме на одному місці, тоді зможе роздати меншу кількість буклетів. До того ж, статична реклама виглядає не так цікаво і позитивно.  Клієнт може самостійно вирішити, які саме функції входять в обов’язки промоутера. Можна орієнтуватися на стандартний список, щоб спростити собі завдання.

Що зазвичай роблять промоутери:

 • Роздача буклетів, що носять рекламний характер. При необхідності фахівець може супроводжувати листівку мовним повідомленням.
 • Дача відповідей на питання, що відносяться до бренду або товару. Досвідчений рекламщик заздалегідь запам’ятає усю важливу інформацію і з легкістю проконсультує людей.
 • Залучення потенційних покупців до участі в акції. Це дозволить зацікавити людину і мотивувати замовити послугу.
 • Презентація товару. Потрібно буде виділити його особливості і переваги. Нерідко промоутери проводять дегустації, а також демонструють продукцію.
 • Отримання відгуків клієнтів і покупців про той об’єкт, який рекламується. Для цього наш фахівець може провести анкетування.
 • Щоб досягти мети, промоутер зобов’язаний виділятися з натовпу. Ролики дозволяють притягнути до себе увагу перехожих, тому буде легший прорекламувати товар. Наші фахівці люблять свою справу і відповідально до нього підходять. Вони пересуватимуться по вибраному району і відвідуватимуть людні місця, щоб роздати якомога більше буклетів.

  Перевага нашої компанії

  Зараз непросто знайти хорошого промоутера, який зможе заманити клієнтів і гарантувати якісну рекламу. Якщо наймати сторонніх фахівців, можна зіткнутися з недбалою роботою. Деякі рекламщики прагнуть добре запрацювати, але при цьому активно не роздаватимуть листівки і не консультуватимуть з приводу товару або послуги. 

  Ми можемо гарантувати, що наші промоутери на роликах працюють відповідально і з душею підходять до справи. Вони знають, як притягнути до себе увагу і роздати максимальну кількість буклетів. При необхідності вони проведуть презентацію, опитування і призвуть брати участь в акції. Усі фахівці пройшли ретельну перевірку і добре себе зарекомендували.

  Наші переваги:

  • Відповідальний підхід до справи. Ми пропонуємо тільки кращих промоутерів, які уміють рекламувати бренди.
  • Невисокі ціни. Наша компанія поважає клієнтів, тому вартість на послуги не завищена. 
  • Великий вибір фахівців. Можна орієнтуватися на особисті переваги, підбираючи рекламщика. 

  Дзвоніть нам вже зараз і ми допоможемо знайти хорошого промоутера на роликах, який рекламуватиме ваш товар. Наша компанія співпрацює тільки з перевіреними фахівцями, які знають толк у своїй справі.