Менеджер по клієнтам
Менеджер по проектам
Замовити дзвінок
 • Українська
 • Русский
 • English
Відкрити меню

Промоутери в ляльках

Для просування своєї торгової точки або бренду доводиться задіяти різні способи реклами. Важливо виділитися на тлі конкурентів і привернути до себе увагу людей. Якщо реклама буде незвичайною і грамотною, тоді вдасться швидко добитися результатів. 

Зараз попит мають промоутери Києва в ростовій ляльці. Вони відразу привертають увагу усіх людей, підвищують настрій і звертають увагу на бренд. Цей метод реклами ефективніший, ніж звичайне вручення листівок перехожим. Яскравий наряд запам’ятається людям, отже, про торгову точку вони теж не забудуть. 

Чи треба використати ростову ляльку?

При виборі методу реклами треба орієнтуватися на сферу діяльності компанії і потенційних клієнтів. Звичайна роздача листівок вже не приносить значних результатів. 

Промоутер в ростовій ляльці здатний підняти настрій перехожим і притягнути потенційних клієнтів. Його можна поставити поряд з торговою точкою, кафе або розважальним центром. Фахівець повинен спілкуватися з перехожими, розповідати їм про компанію і заманювати відвідати заклад. 

Наші промоутери знають, як яскраво і ефективно прорекламувати бренд. Вони уміють взаємодіяти з людьми і при цьому не лякати перехожих. Яскравий костюм притягне увагу кожної людини. Наряд має бути смішним і забавним, щоб люди посміхалися, дивлячись на нього. Їм неодмінно захочеться відвідати точку і подивитися, що ж цікавого там пропонують. Не вдасться пройти повз заклад, тому як фахівець обов’язково зверне на нього увагу кожного перехожого.

Клієнт може самостійно вирішувати, чи треба йому використати ростову ляльку для реклами. Як показує досвід більшості компаній, цей спосіб дійсно ефективний і простий. Вдається з найменшими витратами дістати нових покупців і поліпшити загальне враження про компанію.

Переваги послуги

Ростові ляльки – оригінальний спосіб реклами закладу. Його використовують як нові компанії, так і широко відомі організації. Позитивні і доброзичливі промоутери ходитимуть по вулиці в яскравих костюмах. Вони повинні потішно поводитися і старатися усіма силами мотивувати клієнтів відвідати заклад.

Наші переваги:

 • Ростову ляльку неможливо не помітити навіть в натовпі. Костюм яскравий і помітний, до того ж, він піднімає перехожим настрій. Люди будуть позитивніше відноситися до бренду, тому у них буде бажання відвідати заклад.
 • Промоутер може не лише ходити по вулиці, але і роздавати листівки. Їх значно частіше братимуть, причому люди обов’язково прочитають те, що на них написане. Як саме, їм стане цікаво, що пропонує заклад. 
 • Перехожим подобається робити фотографії з ростовими ляльками. Подібні знімки виглядають незвично і позитивно. До того ж, люди їх публікують в соціальних мережах, що стане додатковою рекламою. Друзі і знайомі подивляться на фотографії і зацікавляться закладом, який рекламує промоутер. За подібну рекламу бізнесменові навіть не доведеться платити людям гроші.
 • При необхідності можна замовити пошиття ростової ляльки по ескізах. Можна буде нанести певний логотип, що піде на користь бізнесу. 

Деякі компанії встановлюють стаціонарну ростову фігуру, щоб заманити відвідувачів. При цьому промоутер ефективніше працюватиме, оскільки він взаємодіє з перехожими. З його допомогою вдасться звернути увагу на конкретний заклад і поліпшити його репутацію.  Без грамотної реклами буде важко просунути бізнес і знайти постійних клієнтів. З цієї причини треба потурбуватися про те, щоб виділити свою компанію на тлі інших.

Обов’язки промоутера

Промоутер в ростовій ляльці може виконувати різні завдання. Все залежить від побажань клієнта і від того, який вид реклами потрібен. У будь-якому разі, промоутер зробить все для того, щоб заманити потенційних клієнтів і підвищити лояльність до закладу.

Що може робити ростова лялька:

 1. Роздавати листівки перехожим. На них буде вказана уся важлива інформація про заклад, а також контактні дані. Люди обов’язково звернуть увагу на ті відомості, які вказані у буклетах. 
 2. Спілкуватися з перехожими. Ростова лялька може розповідати про конкретний заклад і покращувати його репутацію. Людям значно цікавіше дізнаватиметься інформацію від промоутера, одягненого в яскравий костюм.
 3. Запрошувати відвідати заклад. Рекламник стане зазивати перехожих і говорити, чому їм треба зайти в конкретний магазин або кафе. Реклама буде яскрава і позитивна, тому не залишиться без уваги. 
 4. Пропонувати продегустувати продукти або прийняти участь в розіграші. Людей зацікавить, що саме розповідає лялька. З цієї причини вони не зможуть пройти мимо. 

Промоутер в костюмі зможе навіть проводити різні заходи. Дітям і дорослим цікаво спостерігатиме за ростовими ляльками. Збереться значно більше людей на презентацію товару або на дегустацію, розіграш. Отже, реклама виявиться ефективною і принесе результати. 

Наша компанія пропонує послуги досвідчених промоутерів, які мають великий досвід в цій справі. Вони знають, як поводитися в костюмах і зазивати відвідувачів. Рекламники позитивно підносять інформацію, тому їх хочеться слухати. Перехожі не пройдуть мимо і обов’язково зацікавляться закладом. Промоутери зроблять все для того, щоб рекламна компанія виявилася ефективною і яскравою.

Ми рекомендуємо замовити у нас промоутера в ростовій ляльці, щоб підвищити популярність кафе або магазину. Будь-який бізнес краще йтиме, якщо про нього грамотно розповідати людям. 

 

Ціна: 110-125 грн / год (в залежності від кількості людей і проекту).

Вартість оренди костюма ростової ляльки (великий вибір) :1300 – 2000 грн \ день.

* Супервайзер може контролювати від 3-х до 5-ти точок в залежності від розташування їх один від одного (330-350 грн / день).

 

Наші фахівці ненав’язливо повідомляють про переваги конкретного закладу і пропонують його відвідати. Дзвоніть в компанію Vladpromo вже зараз! І наш менеджер підбере ростову ляльку яка підійде для вашої незабутньої рекламної компанії.

error: